Szczęśliwy remis

Bardzo niefortunnie rozpoczęli zawodnicy Błękitnych rundę jesienną 2020 w V lidze jako beniaminek. Już w pierwszej minucie inauguracyjnego pojedynku w Kostrzynie z drużyną Lechii 1912 Kostrzyn zespół Błękitnych stracił bramkę. Przez całą pierwszą połowę drużyna Błękitnych stanowiła tylko tło dla ambitnie grających gospodarzy. Za cały komentarz wystarczy powiedzieć, iż Błękitni nie oddali żadnego strzału na bramkę przeciwnika. Po przerwie i zmianach dokonanych przez trenera Bajora,  coś w drużynie się ruszyło. Kilka składnych akcji zainicjowali  rezerwowi  Dawid Gumny i Brajan Burzyński. Mimo optycznej przewagi Błękitnych w drugiej połowie spotkania, dopiero w 94 minucie spotkania, a więc w doliczonym czasie gry Bartosz Nowak zdobył bramkę na wagę jednego punktu.

Błękitni w spotkaniu z Lechią Kostrzyn wystąpili w składzie: Nowicki, Stromczyński, Piotrowski, Śniegowski( 80’ Gregorek), Kurczyk, Woźniak, Woelk, ( 46’ Gumny), Remisz (46’ Burzyński), Bździel, Nowak.

Za tydzień inauguracyjny pojedynek w V lidze zawodnicy Błękitnych rozegrają na boisku w Popowie w sobotę 08.08.2020 o godzinie 16.00 z drużyną Zamek Gołańcz.

Serdecznie zapraszamy- wstęp wolny