Integracja Orlików i rodziców

Niedawno rozpoczęte wakacje rozpoczęły się od wyjazdu integracyjnego Orlików wraz z rodzicami do Chojna. Zawodnicy mieli okazję spędzić czasem razem, dobrze się przy tym bawiąc.

Pierwszego dnia po przyjeździe i rozlokowaniu w pokojach poszliśmy nad jezioro gdzie chłopcy zaliczyli kąpiel wraz z konkurencją skoków do wody. Po powrocie było ognisko z tańcami i śpiewami.

Chłopcy byli pełni energii i nie mieli w planach szybkiego pójścia spać. Rano obudził ich dźwięk trąbki kierownika ośrodka. Od samego rana rozpoczęły się igrzyska sportowe, były konkurencje takie jak biegi, żonglerka, rzut kaloszem oraz strzelanie z wiatrówki. Potem znów kąpiel w jeziorze, a następnie strzelanie z łuków. Łuki spodobały się bardzo i mimo upału chłopcy walczyli na “polu bitwy”. Szczególnie zadowoleni byli z walki przeciwko tatusiom.

Oczywiście tatusiowie również rywalizowali między sobą.

Później udaliśmy się do Chojna na długo wyczekiwany mecz ..na szczęście dzięki bezinteresownej pomocy Taxi Tomasz Ratajczak mieliśmy transport z czego wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Mecz chłopcy kontra tatusiowie był pełen wrażeń i emocji. Była walka, pot i łzy.

Po powrocie wszyscy byli mega zmęczeni ale zadowoleni. Wieczorem również było ognisko, ale na tańce zabrakło już sił. Tego wieczoru chłopcy już mieli mniej sił i zasnęli bardzo szybko.

Ostatniego dnia wszyscy dostali medale, najlepsi w zawodach również nagrody i nadszedł czas pożegnania! Chłopcom bardzo się podobało i wszyscy mają nadzieję że niebawem uda się zorganizować kolejną integrację.