Ważne zmiany w Błękitnych

Od nowego roku nastąpiły zmiany w sposobie funkcjonowania pionu sportowego wszystkich grup młodzieżowych w klubie. Począwszy od najmłodszych aż do juniorów starszych.

Trenerzy Michał Dolata oraz Mateusz Stawujak obejmą funkcje: koordynatora ds. szkolenia oraz koordynatora grup dziecięcych. W ten sposób obaj szkoleniowcy przejmą część obowiązków dotyczących organizacji szkolenia, za które do tej pory odpowiadał Grzegorz Figas. Jednocześnie trener Figas dalej zajmować się będzie sprawami organizacyjnymi oraz dokumentacją.

Od teraz Michał Dolata w klubie zajmować się będzie między innymi planowaniem treści szkoleniowych, weryfikacją i kontrolą pracy trenerów. Zaś Mateusz Stawujak będzie odpowiedzialny za organizację pracy wszystkich grup dziecięcych, a także za sprawy związane z certyfikacją szkółki Błękitnych Wronki. Oboje będą również odpowiedzialni za kwestie związane z naborami do naszego klubu, a także wprowadzeniem w klubie nowych projektów. Jednocześnie informujemy, że zarówno Mateusz Stawujak, jak i Michał Dolata pozostają trenerami w swoich grupach.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane.
Michał Dolata – tel. 509 207 603
Mateusz Stawujak – tel. 505 229 559