Relacja z turniejów

Relacja z turniejów w Suchym Lesie oraz Szamotułach

 Wroniecki zespół był reprezentowany 13.09.2015r. w Suchym Lesie przez:

 1. Mateusz Łożyński
 2. Damian Jankowiak
 3. Aleksander Dondaj
 4. Marcin Król
 5. Olivier Gregorek
 6. Łukasz Tonak
 7. Jędrzej Sznajdrowski
 8. Tomasz Redgosz
 9. Bartosz Orzeł
 10. Patryk Kowalik

Błękitni wygrali w pierwszym meczu 2:1 z gospodarzem z Suchego Lasu. Bramki strzelili: Olivier Gregorek oraz Mateusz Łożyński. W drugim spotkaniu Błękitni zremisowali po zaciętym meczu z Akademią Reissa 5:5, pomimo kilkakrotnego prowadzenia przez wroniecki zespół nie udało się wygrać. Bramki w tym meczu strzelili: Mateusz Łożyński x3 oraz Olivier Gregorek x2. W ostatnim spotkaniu turnieju z zespołem SPN, Błękitni zdecydowanie wygrali 12:0 mimo, że nie wykorzystali wszystkich okazji do zdobycia gola. Autorami bramek byli: Mateusz Łożyński x7, Tomasz Regdosz, Jędrzej Sznajdrowski i Olivier Gregorek x3.

 

Błękitni podczas drugiego turnieju w Szamotułach 28.09.2015r. byli reprezentowani przez:

 1. Mateusz Łożyński
 2. Damian Jankowiak
 3. Aleksander Dondaj
 4. Marcin Król
 5. Olivier Gregorek
 6. Andrzej Grott
 7. Jędrzej Sznajdrowski
 8. Tomasz Redgosz
 9. Bartosz Orzeł
 10. Patryk Kowalik
 11. Patryk Wojcieszak

Błękitni wygrali w pierwszym meczu 4:2 z Akademią Reissa. Bramki strzelili: Olivier Gregorek x3 oraz Mateusz Łożyński. W drugim spotkaniu Błękitni wysoko ulegli po zaciętym meczu tylko w pierwszej połowie Sucharom Suchy Las 0:7. Zespół wroniecki zagrał słabe spotkanie w którym stworzył tylko dwie okazje do zdobycia bramki. W ostatnim spotkaniu turnieju z zespołem SPN Błękitni wygrali 5:2 mimo, że przegrywali 1:0. Autorami bramek byli: Mateusz Łożyński x3 i Olivier Gregorek x2.

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem