1 kolejka 03-09-2016 00:00 Wełna Rogoźno 0 : 7 Błękitni Wronki Trampkarze
  03-09-2016 00:00 Złoci Złotkowo 0 : 6 1922 Lechia Kostrzyn
  03-09-2016 00:00 Warta Śrem 2 : 1 Luboński 1943 Luboń
  03-09-2016 00:00 MKS Trzemeszno 0 : 3 Unia Swarzędz
  03-09-2016 00:00 UKS Chrobry Poznań 15 : 1 Avia Kamionki
  03-09-2016 00:00 Sparta Oborniki 8 : 3 Przemysław Poznań

2 kolejka 10-09-2016 00:00 Luboński 1943 Luboń 0 : 5 Unia Swarzędz
  10-09-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 10 : 0 Warta Śrem
  10-09-2016 00:00 Złoci Złotkowo 0 : 5 Wełna Rogoźno
  10-09-2016 00:00 Avia Kamionki 1 : 12 Sparta Oborniki
  10-09-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 14 : 3 Przemysław Poznań
  10-09-2016 00:00 MKS Trzemeszno 8 : 2 UKS Chrobry Poznań

3 kolejka 17-09-2016 00:00 Sparta Oborniki 2 : 2 MKS Trzemeszno
  17-09-2016 00:00 Przemysław Poznań 10 : 5 Avia Kamionki
  17-09-2016 00:00 Warta Śrem 6 : 2 Złoci Złotkowo
  17-09-2016 00:00 Unia Swarzędz 1 : 2 Błękitni Wronki Trampkarze
  17-09-2016 00:00 Wełna Rogoźno 0 : 2 1922 Lechia Kostrzyn
  17-09-2016 00:00 UKS Chrobry Poznań 3 : 0 Luboński 1943 Luboń

4 kolejka 24-09-2016 00:00 MKS Trzemeszno 6 : 0 Przemysław Poznań
  24-09-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 21 : 0 Avia Kamionki
  24-09-2016 00:00 Luboński 1943 Luboń 0 : 4 Sparta Oborniki
  24-09-2016 00:00 Wełna Rogoźno 4 : 0 Warta Śrem
  24-09-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 6 : 1 UKS Chrobry Poznań
  24-09-2016 00:00 Złoci Złotkowo 1 : 10 Unia Swarzędz

5 kolejka 01-10-2016 00:00 Warta Śrem 1 : 3 1922 Lechia Kostrzyn
  01-10-2016 00:00 UKS Chrobry Poznań 7 : 0 Złoci Złotkowo
  01-10-2016 00:00 Unia Swarzędz 2 : 0 Wełna Rogoźno
  01-10-2016 00:00 Avia Kamionki 2 : 9 MKS Trzemeszno
  01-10-2016 00:00 Przemysław Poznań 2 : 3 Luboński 1943 Luboń
  01-10-2016 00:00 Sparta Oborniki 2 : 5 Błękitni Wronki Trampkarze

6 kolejka 10-10-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 3 : 2 MKS Trzemeszno
  10-10-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 5 : 2 Przemysław Poznań
  10-10-2016 00:00 Warta Śrem 1 : 4 Unia Swarzędz
  10-10-2016 00:00 Złoci Złotkowo 0 : 3 Sparta Oborniki
  10-10-2016 00:00 Wełna Rogoźno 3 : 1 UKS Chrobry Poznań
  10-10-2016 00:00 Luboński 1943 Luboń 5 : 0 Avia Kamionki

7 kolejka 16-10-2016 00:00 Sparta Oborniki 0 : 4 Wełna Rogoźno
  16-10-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 4 : 2 Unia Swarzędz
  16-10-2016 00:00 MKS Trzemeszno 8 : 2 Luboński 1943 Luboń
  16-10-2016 00:00 Przemysław Poznań 0 : 1 Złoci Złotkowo
  16-10-2016 00:00 Avia Kamionki 0 : 30 Błękitni Wronki Trampkarze
  16-10-2016 00:00 UKS Chrobry Poznań 0 : 0 Warta Śrem

8 kolejka 22-10-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 4 : 0 Luboński 1943 Luboń
  22-10-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 6 : 0 MKS Trzemeszno
  22-10-2016 00:00 Wełna Rogoźno 7 : 0 Przemysław Poznań
  22-10-2016 00:00 Złoci Złotkowo 7 : 0 Avia Kamionki
  22-10-2016 00:00 Sparta Oborniki 3 : 0 Warta Śrem
  22-10-2016 00:00 Unia Swarzędz - : - UKS Chrobry Poznań

9 kolejka 31-10-2016 00:00 Przemysław Poznań - : - Warta Śrem
  31-10-2016 00:00 Sparta Oborniki 2 : 5 Unia Swarzędz
  31-10-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 0 UKS Chrobry Poznań
  31-10-2016 00:00 MKS Trzemeszno 2 : 0 Złoci Złotkowo
  31-10-2016 00:00 Avia Kamionki 0 : 19 Wełna Rogoźno
  31-10-2016 00:00 Luboński 1943 Luboń 0 : 8 Błękitni Wronki Trampkarze

10 kolejka 16-11-2016 00:00 UKS Chrobry Poznań 0 : 1 Sparta Oborniki
  16-11-2016 00:00 Złoci Złotkowo 1 : 5 Luboński 1943 Luboń
  16-11-2016 00:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 3 Błękitni Wronki Trampkarze
  16-11-2016 00:00 Wełna Rogoźno 3 : 1 MKS Trzemeszno
  16-11-2016 00:00 Warta Śrem 3 : 1 Avia Kamionki
  16-11-2016 00:00 Unia Swarzędz 11 : 0 Przemysław Poznań

11 kolejka 16-11-2016 00:00 Sparta Oborniki 1 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
  16-11-2016 00:00 MKS Trzemeszno 2 : 1 Warta Śrem
  16-11-2016 00:00 Luboński 1943 Luboń 1 : 5 Wełna Rogoźno
  16-11-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 3 : 0 Złoci Złotkowo
  16-11-2016 00:00 Przemysław Poznań 1 : 1 UKS Chrobry Poznań

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem