1 kolejka 03-09-2016 00:00 Nielba Wągrowiec - : - Huragan Pobiedziska
  03-09-2016 00:00 Nielba Wągrowiec 3 : 0 Karolina Koziegłowy
  03-09-2016 00:00 Huragan Pobiedziska 1 : 5 Błękitni Wronki Trampkarze
  03-09-2016 00:00 Red Box Poznań 0 : 2 Grom Plewiska
  03-09-2016 00:00 SKRA Wielkopolska Otusz 1 : 1 GKS Dopiewo
  03-09-2016 00:00 Korona Zakrzewo 2 : 4 Kopernik Poznań

2 kolejka 10-09-2016 00:00 Grom Plewiska 0 : 11 Błękitni Wronki Trampkarze
  10-09-2016 00:00 UKS Orlik Mosina 3 : 1 SKRA Wielkopolska Otusz
  10-09-2016 00:00 Karolina Koziegłowy - : - Korona Zakrzewo
  10-09-2016 00:00 GKS Dopiewo 0 : 0 Red Box Poznań
  10-09-2016 00:00 Huragan Pobiedziska 0 : 3 Nielba Wągrowiec

3 kolejka 17-09-2016 00:00 Korona Zakrzewo 1 : 5 Huragan Pobiedziska
  17-09-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 7 : 0 GKS Dopiewo
  17-09-2016 00:00 Kopernik Poznań 1 : 3 Karolina Koziegłowy
  17-09-2016 00:00 Red Box Poznań 0 : 2 UKS Orlik Mosina
  17-09-2016 00:00 Nielba Wągrowiec 7 : 2 Grom Plewiska

4 kolejka 24-09-2016 00:00 GKS Dopiewo 2 : 3 Nielba Wągrowiec
  24-09-2016 00:00 SKRA Wielkopolska Otusz 1 : 2 Red Box Poznań
  24-09-2016 00:00 Huragan Pobiedziska 7 : 0 Kopernik Poznań
  24-09-2016 00:00 UKS Orlik Mosina 2 : 2 Błękitni Wronki Trampkarze
  24-09-2016 00:00 Grom Plewiska 3 : 1 Korona Zakrzewo

5 kolejka 01-10-2016 00:00 Nielba Wągrowiec 4 : 0 UKS Orlik Mosina
  01-10-2016 00:00 Karolina Koziegłowy 2 : 2 Huragan Pobiedziska
  01-10-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 9 : 0 SKRA Wielkopolska Otusz
  01-10-2016 00:00 Kopernik Poznań 2 : 4 Grom Plewiska
  01-10-2016 00:00 Korona Zakrzewo 0 : 3 GKS Dopiewo

6 kolejka 10-10-2016 00:00 GKS Dopiewo 1 : 0 Kopernik Poznań
  10-10-2016 00:00 SKRA Wielkopolska Otusz 1 : 4 Nielba Wągrowiec
  10-10-2016 00:00 UKS Orlik Mosina 4 : 0 Korona Zakrzewo
  10-10-2016 00:00 Grom Plewiska 3 : 2 Karolina Koziegłowy
  10-10-2016 00:00 Red Box Poznań 0 : 5 Błękitni Wronki Trampkarze

7 kolejka 16-10-2016 00:00 UKS Orlik Mosina 11 : 0 Kopernik Poznań
  16-10-2016 00:00 Huragan Pobiedziska 4 : 1 Grom Plewiska
  16-10-2016 00:00 Korona Zakrzewo 2 : 3 SKRA Wielkopolska Otusz
  16-10-2016 00:00 Karolina Koziegłowy 1 : 2 GKS Dopiewo
  16-10-2016 00:00 Nielba Wągrowiec 4 : 0 Red Box Poznań

8 kolejka 31-10-2016 00:00 UKS Orlik Mosina 4 : 2 Karolina Koziegłowy
  31-10-2016 00:00 GKS Dopiewo 2 : 3 Huragan Pobiedziska
  31-10-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 4 : 1 Nielba Wągrowiec
  31-10-2016 00:00 Red Box Poznań 4 : 1 Korona Zakrzewo
  31-10-2016 00:00 SKRA Wielkopolska Otusz 2 : 1 Kopernik Poznań

9 kolejka 31-10-2016 00:00 Karolina Koziegłowy 2 : 3 SKRA Wielkopolska Otusz
  31-10-2016 00:00 Huragan Pobiedziska 1 : 0 UKS Orlik Mosina
  31-10-2016 00:00 Grom Plewiska 2 : 2 GKS Dopiewo
  31-10-2016 00:00 Korona Zakrzewo - : - Błękitni Wronki Trampkarze
  31-10-2016 00:00 Kopernik Poznań 2 : 0 Red Box Poznań

10 kolejka 16-11-2016 00:00 Błękitni Wronki Trampkarze 11 : 0 Kopernik Poznań
  16-11-2016 00:00 SKRA Wielkopolska Otusz 1 : 1 Huragan Pobiedziska
  16-11-2016 00:00 Red Box Poznań 0 : 1 Karolina Koziegłowy
  16-11-2016 00:00 UKS Orlik Mosina 3 : 4 Grom Plewiska

11 kolejka 16-11-2016 00:00 Huragan Pobiedziska 3 : 2 Red Box Poznań
  16-11-2016 00:00 Karolina Koziegłowy 0 : 15 Błękitni Wronki Trampkarze
  16-11-2016 00:00 Grom Plewiska 5 : 3 SKRA Wielkopolska Otusz
  16-11-2016 00:00 Kopernik Poznań 3 : 5 Nielba Wągrowiec
  16-11-2016 00:00 GKS Dopiewo 3 : 1 UKS Orlik Mosina

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem