1 Kolejka 16-08-2017 00:00 ORKAN Konarzewo 2 : 2 OBRA Zbąszyń
  19-08-2017 00:00 POGOŃ Lwówek 3 : 0 CZARNI Wróblewo
  19-08-2017 00:00 SPARTA Szamotuły 0 : 0 PŁOMIEŃ Przyprostynia
  19-08-2017 00:00 SOKÓŁ Pniewy 0 : 3 SOKÓŁ Duszniki
  19-08-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice 1 : 1 LIPNO Stęszew
  20-08-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo 0 : 4 BŁĘKITNI Wronki

2 kolejka 26-08-2017 00:00 BŁĘKITNI Wronki 1 : 0 POGOŃ Lwówek
  26-08-2017 00:00 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 1 : 2 PŁOMIEŃ Przyprostynia
  27-08-2017 00:00 OBRA Zbąszyń 3 : 8 SPARTA Szamotuły
  27-08-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec 1 : 5 SPÓJNIA Strykowo
  27-08-2017 00:00 CZARNI Wróblewo 2 : 0 SOKÓŁ Rakoniewice
  27-08-2017 00:00 LIPNO Stęszew 0 : 3 SOKÓŁ Pniewy
  27-08-2017 00:00 SOKÓŁ Duszniki 2 : 7 ORKAN Konarzewo

1 Kolejka 30-08-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec 0 : 1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań

3 kolejka 02-09-2017 00:00 ORKAN Konarzewo 3 : 3 LIPNO Stęszew
  02-09-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice 4 : 1 BŁĘKITNI Wronki
  02-09-2017 00:00 POGOŃ Lwówek 7 : 1 TS GMINY Kamieniec
  03-09-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo 0 : 1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
  03-09-2017 00:00 PŁOMIEŃ Przyprostynia 1 : 1 OBRA Zbąszyń
  03-09-2017 00:00 SOKÓŁ Duszniki 1 : 1 SPARTA Szamotuły
  03-09-2017 00:00 CZARNI Wróblewo 0 : 4 SOKÓŁ Pniewy

4 kolejka 09-09-2017 00:00 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 6 : 3 OBRA Zbąszyń
  09-09-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo 1 : 6 POGOŃ Lwówek
  09-09-2017 00:00 BŁĘKITNI Wronki 1 : 1 SOKÓŁ Pniewy
  09-09-2017 00:00 SOKÓŁ Duszniki 0 : 2 PŁOMIEŃ Przyprostynia
  10-09-2017 00:00 LIPNO Stęszew 3 : 1 SPARTA Szamotuły
  10-09-2017 00:00 CZARNI Wróblewo 3 : 2 ORKAN Konarzewo
  10-09-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec 0 : 2 SOKÓŁ Rakoniewice

5 kolejka 16-09-2017 00:00 SOKÓŁ Pniewy 7 : 1 TS GMINY Kamieniec
  16-09-2017 00:00 POGOŃ Lwówek 4 : 2 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
  16-09-2017 00:00 SPARTA Szamotuły 4 : 1 CZARNI Wróblewo
  16-09-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice 1 : 1 SPÓJNIA Strykowo
  17-09-2017 00:00 OBRA Zbąszyń 3 : 4 SOKÓŁ Duszniki
  17-09-2017 00:00 PŁOMIEŃ Przyprostynia 5 : 1 LIPNO Stęszew
  17-09-2017 16:00 ORKAN Konarzewo 1 : 0 BŁĘKITNI Wronki

6 kolejka 23-09-2017 00:00 CZARNI Wróblewo 1 : 2 PŁOMIEŃ Przyprostynia
  23-09-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec 2 : 1 ORKAN Konarzewo
  23-09-2017 00:00 POGOŃ Lwówek 8 : 2 SOKÓŁ Rakoniewice
  23-09-2017 00:00 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 5 : 2 SOKÓŁ Duszniki
  23-09-2017 17:00 BŁĘKITNI Wronki 1 : 0 SPARTA Szamotuły
  24-09-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo 1 : 3 SOKÓŁ Pniewy
  24-09-2017 00:00 LIPNO Stęszew 2 : 1 OBRA Zbąszyń

7 kolejka 30-09-2017 00:00 SOKÓŁ Duszniki 1 : 6 LIPNO Stęszew
  30-09-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice 2 : 2 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
  30-09-2017 00:00 SPARTA Szamotuły 3 : 2 TS GMINY Kamieniec
  01-10-2017 00:00 OBRA Zbąszyń 2 : 3 CZARNI Wróblewo
  01-10-2017 00:00 SOKÓŁ Pniewy 6 : 3 POGOŃ Lwówek
  01-10-2017 16:00 PŁOMIEŃ Przyprostynia 4 : 0 BŁĘKITNI Wronki

8 kolejka 07-10-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice 2 : 1 SOKÓŁ Pniewy
  07-10-2017 00:00 BŁĘKITNI Wronki 1 : 0 OBRA Zbąszyń
  07-10-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec 5 : 4 PŁOMIEŃ Przyprostynia
  07-10-2017 00:00 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 1 : 2 LIPNO Stęszew
  07-10-2017 00:00 POGOŃ Lwówek 3 : 1 ORKAN Konarzewo
  08-10-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo 2 : 2 SPARTA Szamotuły
  08-10-2017 00:00 CZARNI Wróblewo 1 : 3 SOKÓŁ Duszniki

9 kolejka 14-10-2017 00:00 SOKÓŁ Pniewy 7 : 1 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
  14-10-2017 00:00 SPARTA Szamotuły 4 : 0 POGOŃ Lwówek
  14-10-2017 00:00 ORKAN Konarzewo 1 : 3 SOKÓŁ Rakoniewice
  14-10-2017 15:00 SOKÓŁ Duszniki 4 : 2 BŁĘKITNI Wronki
  15-10-2017 00:00 OBRA Zbąszyń 3 : 2 TS GMINY Kamieniec
  15-10-2017 00:00 LIPNO Stęszew 3 : 3 CZARNI Wróblewo
  15-10-2017 00:00 PŁOMIEŃ Przyprostynia 2 : 0 SPÓJNIA Strykowo

10 kolejka 21-10-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice 0 : 2 SPARTA Szamotuły
  21-10-2017 00:00 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 4 : 2 CZARNI Wróblewo
  21-10-2017 00:00 SOKÓŁ Pniewy 2 : 1 ORKAN Konarzewo
  21-10-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec 3 : 2 SOKÓŁ Duszniki
  21-10-2017 00:00 POGOŃ Lwówek 2 : 1 PŁOMIEŃ Przyprostynia
  21-10-2017 15:00 BŁĘKITNI Wronki 3 : 0 LIPNO Stęszew
  22-10-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo 0 : 3 OBRA Zbąszyń

11 kolejka 28-10-2017 00:00 SPARTA Szamotuły - : - SOKÓŁ Pniewy
  28-10-2017 00:00 SOKÓŁ Duszniki - : - SPÓJNIA Strykowo
  28-10-2017 00:00 ORKAN Konarzewo - : - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
  29-10-2017 00:00 LIPNO Stęszew - : - TS GMINY Kamieniec
  29-10-2017 00:00 OBRA Zbąszyń - : - POGOŃ Lwówek
  29-10-2017 00:00 PŁOMIEŃ Przyprostynia - : - SOKÓŁ Rakoniewice
  29-10-2017 13:30 CZARNI Wróblewo - : - BŁĘKITNI Wronki

12 kolejka 04-11-2017 00:00 POGOŃ Lwówek - : - SOKÓŁ Duszniki
  04-11-2017 00:00 SOKÓŁ Rakoniewice - : - OBRA Zbąszyń
  04-11-2017 00:00 SOKÓŁ Pniewy - : - PŁOMIEŃ Przyprostynia
  04-11-2017 00:00 ORKAN Konarzewo - : - SPARTA Szamotuły
  04-11-2017 00:00 TS GMINY Kamieniec - : - CZARNI Wróblewo
  05-11-2017 00:00 SPÓJNIA Strykowo - : - LIPNO Stęszew
  05-11-2017 16:00 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - : - BŁĘKITNI Wronki

13 kolejka 11-11-2017 00:00 SOKÓŁ Duszniki - : - SOKÓŁ Rakoniewice
  11-11-2017 00:00 SPARTA Szamotuły - : - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań
  11-11-2017 00:00 LIPNO Stęszew - : - POGOŃ Lwówek
  11-11-2017 00:00 CZARNI Wróblewo - : - SPÓJNIA Strykowo
  11-11-2017 00:00 PŁOMIEŃ Przyprostynia - : - ORKAN Konarzewo
  11-11-2017 00:00 OBRA Zbąszyń - : - SOKÓŁ Pniewy
  11-11-2017 13:00 BŁĘKITNI Wronki - : - TS GMINY Kamieniec

7 kolejka 19-11-2017 00:00 ORKAN Konarzewo - : - SPÓJNIA Strykowo

Następny mecz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem