Zwycięstwo na koniec rundy jesiennej

Zwycięstwa zespołu seniorów w ostatnim meczu rundy jesiennej doczekali się kibice, którzy trochę liczniej po otwarciu mostu przybyli do Popowa na mecz z Płomieniem Połajewo.

Drużyna Błękitnych wyszła na to spotkanie z olbrzymią determinacją  i w pierwszych 45 minutach całkowicie zdominowała zespół przyjezdnych. Po 2 golach Tomka Tyrchana oraz trafieniach Macieja Sanockiego i Dominika Woelka nasz zespół prowadził do przerwy 4:0. Zupełnie odmienny przebieg miała druga połowa spotkania, w której zespół Płomienia zdobył 2 bramki i jeszcze kilkakrotnie zagroził bramce Błękitnych. Tylko dobrym interwencjom naszego bramkarza zawdzięczamy, iż końcówka spotkania nie stała się jeszcze bardziej nerwowa. Sprawę końcowego wyniku załatwił wprowadzony po przerwie Daniel Nowacki, który po fatalnym błędzie stopera gości zdobywa bramkę na 5:2 i trzy punkty Błękitnych stały się faktem. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna opuściła niechlubne ostatnie miejsce w tabeli Ligi Międzyokręgowej.

Nasz zespół w tym spotkaniu wystąpił w składzie; J. Zieliński, K. Wamberski, T. Majer, B. Wylęgała, D. Gumny, M. Arciszewski, S. Piotrowski, S. Minoga, T. Tyrchan, M. Sanocki,D. Woelk.  Po przerwie na zmiany weszli; A. Rybarczyk, D. Nowacki, S. Morawiec, D.Łuczak.

Przed zespołem Błękitnych jeszcze jedno bardzo ważne spotkanie rozgrywane awansem z rundy wiosennej, które w najbliższą sobotę 17.11. nasza drużyna rozegra z sąsiadem w tabeli Leśnikiem Margonin na boisku przeciwnika.

Trzymamy kciuki za nasz zespół i życzymy im piłkarskiego szczęścia w tej potyczce.     

Seniorzy

Następny mecz

Tabela Seniorzy

Zespół Punkty
1 BŁĘKITNI Wronki 0
2 Leśnik Margonin 0
3 1922 Lechia Kostrzyn 0
4 Sparta Złotów 0
5 Sparta Oborniki 0
6 Wełna Skoki 0
7 Płomień Połajewo 0

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem