Błękitni zdobyli Zamek

 

W dziesiątej kolejce Ligi Międzyokręgowej drużynie seniorów „ Błękitnych” udało się odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Mecz rozgrywany 06.10.2018 na boisku drużyny „ Zamek” Gołańcz nie był porywającym widowiskiem.

 

Od początku spotkania przewagę uzyskała drużyna gości. W 10 minucie stuprocentową sytuację zmarnował M. Sanocki, w 15 minucie spudłował D. Woelk. „ Co się odwlecze to nie uciecze- jak mówi stare porzekadło” sprawdziło się – w 18 min. strzałem pod poprzeczkę prowadzenie dla Błękitnych zdobył M. Sanocki. Zespół przyjezdnych nadal dominował na boisku, a w 30 min.” filmową” bramkę uderzeniem w samo okienko zdobył R. Kurczyk. Zespołowi gospodarzy starał się pomóc sędzia, dyktując problematyczny rzut karny dający bramkę do szatni.

 

Po zmianie stron zespół z Gołańczy przystąpił do zdecydowanych ataków, które skutecznie blokował młody blok defensywny Błękitnych. Zawodnicy z Gołańczy grając prostą piłkę, długimi podaniami i wrzutkami starali się zdobyć wyrównującą bramkę. Mieli nawet 2 stuprocentowe sytuację po stałych fragmentach gry. A, że niewykorzystane sytuacje się mszczą, to w ostatnich 15 minutach 2-krotnie M. Sanocki wykończył znakomite kontry Błękitnych, którzy odnieśli pierwsze zasłużone wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Międzyokręgowej.

 

Za tydzień 14 października o godz. 14.00 w Popowie drużyna

 

Błękitnych” będzie podejmowała ostatni w tabeli zespół „Vitcowi” Witkowo. Jak wiadomo z takimi przeciwnikami gra się najtrudniej, jednak wszyscy zawodnicy i sympatycy Błękitnych liczą na zwycięstwo.

 

Seniorzy

Następny mecz

Tabela Seniorzy

Zespół Punkty
1 BŁĘKITNI Wronki 0
2 Leśnik Margonin 0
3 1922 Lechia Kostrzyn 0
4 Sparta Złotów 0
5 Sparta Oborniki 0
6 Wełna Skoki 0
7 Płomień Połajewo 0

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem