Falstart na inaugurację

Niezbyt udanie rozpoczęli rozgrywki w nowo utworzonej Lidze Międzyokręgowej seniorzy Błękitnych Wronki. 12 sierpnia na boisku w Popowie podopieczni debiutującego w roli trenera Błękitnych Wojciecha Kałużyńskiego ulegli zespołowi Leśnika Margonin 0:2. Szybko stracone 2 bramki w pierwszych 25 minutach ustawiły mecz. Młody zespół wroniecki – w drużynie wystąpiło 6 zawodników z roczników 2000-2001 próbował się odgryzać, jednak zespół przyjezdnych nastawiony zwłaszcza w drugiej połowie na obronę wyniku i kontrataki nie pozwolił sobie na strzelenie bramki i mecz zakończył się porażką wronczan.

W środę 15.sierpnia nasz zespół czeka kolejny ciężki pojedynek z doświadczoną drużyną Iskry Szydłowo na ich terenie.