Trzeci mecz kontrolny Seniorów

Dnia 12.02.2017 o godz. 15:00 we Wronkach drużyna seniorów rozegrała trzeci sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem był zespół z Szydłowa występujący w 4 lidze Poznańskiej.

Drużyna Błękitnych przystąpiła do spotkania bardzo zmotywowana. Gra w pierwszej połowie była bardzo wyrównana, ataki jednej jak i drugiej drużyny kończyły się na 30 metrze  bramki przeciwnika. Drużyny oddawały nie groźne strzały na bramki.

W 44 minucie goście objęli prowadzenie wykorzystując błąd indywidualny  zawodnika z Wronek. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Podsumowując pierwszą połowę to dobra gra zarówno z jednej jak i drugiej strony.

W drugiej połowie Trener Fabian Myszkowski dokonał 6 zmian. Obraz gry znacząco się zmienił na korzyść drużyny z Szydłowa. Goście przejęli inicjatywę dokładając drugą bramkę wykorzystując rzut karny.

W 88' goście zdobyli 3 bramkę wykorzystując sytuacji na skraju pola karnego.

Przypomnijmy, że seniorzy rozegrali trzy sparingi dwa z rywalami z 4 ligi i jeden z rywalem, który jest obecnie liderem klasy okręgowej. Wyniki drużyny seniorów nie są korzystne, ale musimy dać czas zawodnikom i trenerom na wprowadzanie zmian w zespole.

Miejmy nadzieje, że kolejne sparingi będą korzystne nie tylko pod względem gry, ale i wyniku.

Wynik spotkania:

Błękitni Wronki- Iskra Szydłowo

0:3 (0:1)

Skład Błękitnych:

Syldatk K, Rybarczyk A, Talaga R, Lochman K, Wamberski K, Gumny D, Testowany, Nowacki D, Wyrowski J, Domagała W, Grzych J, Testowany, Mazański B, Pawlak F, Stasiak M, Jezierski A, Truchel F,

Kolejne spotkanie już za tydzień, a przeciwnikiem Błękitnych będzie Sparta Złotów- obecnie II miejsce w Pilskiej klasie okręgowej.