Remis seniorów w Strykowie w ostatnim meczu rundy jesiennej

W swoim ostatnim spotkaniu rundy Jesiennej drużyna z Wronek udała się do Strykowa. Zespół Spójni do tej pory przegrał tylko jedno spotkanie na własnym boisku.

Mecz odbył się 13.11.2016 o godz. 13:30 w Strykowie. Boisko w Strykowie było bardzo trudne ze względu na ujemną temperaturę, która panowała podczas meczu a murawa boiska była twarda i nierówna.

Drużyna z Wronek do tej pory radziła sobie bardzo dobrze na meczach wyjazdowych kibice i zawodnicy mieli nadzieję, że i w te Niedzielne popołudnie będzie tak samo.

Pierwsza połowa spotkania to walka głównie w środkowej strefie boiska, drużyna z Wronek próbowała krótkimi podaniami rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika, jednak było to bardzo mało skuteczne. Gospodarze budowali swoją grę poprzez długie podania do napastnika, który był bardzo aktywny w polu karnym Błękitnych. W pierwszej połowie warte odnotowania były dwie sytuacje. Pierwsza po rzucie rożnym dla gości, gdzie bramkarz gospodarzy obronił uderzenie zawodnika z Wronek. Spójnia miała swoją sytuacje w 30 minucie, gdzie napastnik gospodarzy uderzył na bramkę jednak minimalnie obok bramki.

Po przerwie Trener Fabian Myszkowski dokonał jednej zmiany za Wojciecha Domagałę wszedł Jakub Tomkowiak. Drużyna z Wronek po przerwie poprawiła swoją grę. Swoje sytuacje miał Filip Truchel, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem oraz Arkadiusz Kaczmarek, który kilkukrotnie uderzał piłkę za pola karnego na bramkę Spójni.

Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.

Wynik Spotkania:

Spójnia Strykowo- Błękitni Wronki 0:0 (0:0)

Skład Błękitnych:

Jezierski J, Stasiak M, Rybarczyk A, Lotka M, Piechowiak M, Gumny D, Nowacki D, Wyrowski J, Kaczmarek A, Domagała W, Truchel F,

Zmiennicy:

Kasprzak M, Tomkowiak J, Myszkowski E, Biedziak Ł,

Teraz zawodników czeka przerwa najprawdopodobniej do Marca, gdzie nasza drużyna rozegra pierwsze spotkanie o punkty w nowym roku.

Drużyna Błękitnych kończy rundę Jesienną na pozycji vice lidera tracąc do Orłów Pniewy 5 pkt.