Remis seniorów z Sokołem Pniewy

Dnia 29.10.2016 w Sobotę drużyna Błękitnych udała się do Pniew, aby rozegrać 11 kolejkę klasy okręgowej grupy zachodniej. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ Sokół Pniewy nie stracił jeszcze bramki grając u siebie, natomiast Błękitni to zespół znakomicie spisujący się na wyjazdach.

W dniu dzisiejszym pogoda nie rozpieszczała zawodników, wiał silny wiatr i momentami padał deszcz, po mimo tego mecz toczył się w szybkim tempie. 

 

W pierwszej połowie drużyna gospodarzy posiadała przewagę optyczną pod względem utrzymania się przy piłce jednak nie przekładało się to na sytuacje pod bramką, natomiast goście bardzo groźnie atakowali bramkę Michała Kiełpińskiego trafiając w poprzeczkę i dwa razy w słupek. Bramką wydawała się zaczarowana, Błękitni nie potrafili zdobyć bramki w sytuacjach stu procentowych. Sokół atakował głównie szukając dośrodkowań z bocznego sektora boiska. Gdy wszyscy już się szykowali na zejście do szatni dwójkową akcję na bramkę zamienił Daniel Nowacki, który wykorzystał podanie Filipa Truchla i tak Błękitni schodzili do szatni prowadząc 1 do 0. 

W drugiej połowie przez pierwsze 20 minut obraz gry nie zmienił się w tym czasie znakomitą sytuacje miał Arkadiusz Kaczmarek, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sokół Pniewy zdobył bramkę po rzucie karnym, który na bramkę zamienił Robert Sobkowiak, po tej bramce drużyna gospodarzy ruszyła do jeszcze większych ataków, jednak żaden z ataków nie przyniósł już bramki.

Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych zarówno stwarzanych przez graczy Błękitnych jak i Sokoła. 

 

Wynik spotkania:

Sokół Pniewy- Błękitni Wronki 1:1 (0:1)

1-0 Daniel Nowacki 

1-1 Robert Sobkowiak (Rzut karny)

 

 

Skład Błękitnych:

Jezierski J, Rybarczyk A, Talaga R, Stasiak M, Gumny D, Lotka M, Nowacki D, Wyrowski J, Tomkowiak J, Truchel F, Kaczmarek A, 

Zmiennicy: 

Kasprzak M, Myszkowski E, Biedziak Ł, Piechowiak M, 

 

Już za tydzień w niedziele drużyna Błękitnych podejmować będzie na stadionie w Popowie drużynę z Wróblewa. 

 

 

 

 

Seniorzy

Następny mecz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem