Niezbyt udanie rozpoczęli rozgrywki w nowo utworzonej Lidze Międzyokręgowej seniorzy Błękitnych Wronki. 12 sierpnia na boisku w Popowie podopieczni debiutującego w roli trenera Błękitnych Wojciecha Kałużyńskiego ulegli zespołowi Leśnika Margonin 0:2. Szybko stracone 2 bramki w pierwszych 25 minutach ustawiły mecz. Młody zespół wroniecki – w drużynie wystąpiło 6 zawodników z roczników 2000-2001 próbował się odgryzać, jednak zespół przyjezdnych nastawiony zwłaszcza w drugiej połowie na obronę wyniku i kontrataki nie pozwolił sobie na strzelenie bramki i mecz zakończył się porażką wronczan.

 

W środę 15.sierpnia nasz zespół czeka kolejny ciężki pojedynek z doświadczoną drużyną Iskry Szydłowo na ich terenie.

 

Dnia 19.02.2017 o godz. 15:00 kolejny mecz kontrolny rozegrała drużyna Seniorów, tym razem przeciwnikiem drużyny Fabiana Myszkowskiego był zespół Sparty Złotów. Drużyna ze Złotowa obecnie występuję w Pilskiej klasie okręgowej zajmując 2 miejsce w tabeli.

Dnia 12.02.2017 o godz. 15:00 we Wronkach drużyna seniorów rozegrała trzeci sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem był zespół z Szydłowa występujący w 4 lidze Poznańskiej.

W niedziele 06.11.2016 w Popowie odbyły się derby Gminy Wronki, gdzie Błękitni Wronki podejmowali Czarnych Wróblewo. Mecz odbył się o godz. 13:00.

Drużyna z Wronek kontynuuje serię meczów bez porażki przypomnijmy, że ostatni raz drużyna Błękitnych przegrała na własnym stadionie z Orłami Pniewy i miało to miejsce w 4 kolejce.

Seniorzy

Następny mecz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem