1 kolejka 01-09-2018 00:00 Sparta Oborniki 5 : 3 Wielkopolska Komorniki
  01-09-2018 12:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2 : 12 SPN Szamotuły
  01-09-2018 12:00 Kadet Koziegłowy 5 : 5 NAP Nowy Tomyśl
  02-09-2018 12:00 BŁĘKITNI WRONKI 7 : 1 KS 1920 Mosina
  02-09-2018 12:00 KS Canarinhos II Skórzewo 4 : 5 LPFA Poznań Bułgarska

2 kolejka 08-09-2018 10:00 KS 1920 Mosina 8 : 4 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  08-09-2018 10:00 Kadet Koziegłowy 4 : 6 BŁĘKITNI WRONKI
  08-09-2018 10:00 SPN Szamotuły 4 : 2 KS Canarinhos II Skórzewo
  09-09-2018 00:00 LPFA Poznań Bułgarska 3 : 3 Sparta Oborniki
  09-09-2018 10:00 Wielkopolska Komorniki 3 : 7 NAP Nowy Tomyśl

3 kolejka 14-09-2018 18:00 NAP Nowy Tomyśl 5 : 5 BŁĘKITNI WRONKI
  15-09-2018 09:30 LPFA Poznań Bułgarska 4 : 2 Wielkopolska Komorniki
  15-09-2018 12:00 KS Canarinhos II Skórzewo 1 : 2 KS 1920 Mosina
  15-09-2018 14:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 4 : 6 Kadet Koziegłowy
  16-09-2018 13:30 Sparta Oborniki 1 : 5 SPN Szamotuły

4 kolejka 22-09-2018 09:30 LPFA Poznań Bułgarska 7 : 3 NAP Nowy Tomyśl
  22-09-2018 10:00 KS 1920 Mosina 3 : 3 Sparta Oborniki
  22-09-2018 10:00 SPN Szamotuły 9 : 1 Wielkopolska Komorniki
  22-09-2018 10:00 Kadet Koziegłowy 5 : 4 KS Canarinhos II Skórzewo
  23-09-2018 12:00 BŁĘKITNI WRONKI 9 : 2 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

5 kolejka 29-09-2018 09:30 LPFA Poznań Bułgarska 7 : 3 SPN Szamotuły
  29-09-2018 10:00 Sparta Oborniki 1 : 5 Kadet Koziegłowy
  29-09-2018 12:00 KS Canarinhos II Skórzewo 5 : 5 BŁĘKITNI WRONKI
  29-09-2018 12:00 Wielkopolska Komorniki 5 : 3 KS 1920 Mosina
  29-09-2018 14:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 6 : 4 NAP Nowy Tomyśl

6 kolejka 06-10-2018 10:00 BŁĘKITNI WRONKI 4 : 6 Sparta Oborniki
  06-10-2018 10:00 SPN Szamotuły 6 : 2 NAP Nowy Tomyśl
  06-10-2018 10:00 Kadet Koziegłowy 1 : 5 Wielkopolska Komorniki
  06-10-2018 10:00 KS 1920 Mosina 5 : 4 LPFA Poznań Bułgarska
  06-10-2018 14:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 3 : 15 KS Canarinhos II Skórzewo

7 kolejka 13-10-2018 09:30 LPFA Poznań Bułgarska 9 : 2 Kadet Koziegłowy
  13-10-2018 10:00 KS Canarinhos II Skórzewo 4 : 0 NAP Nowy Tomyśl
  13-10-2018 10:00 Sparta Oborniki 11 : 5 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  13-10-2018 13:30 SPN Szamotuły 4 : 4 KS 1920 Mosina
  14-10-2018 12:00 Wielkopolska Komorniki 2 : 15 BŁĘKITNI WRONKI

8 kolejka 20-10-2018 10:00 Kadet Koziegłowy 2 : 10 SPN Szamotuły
  20-10-2018 10:00 BŁĘKITNI WRONKI 6 : 2 LPFA Poznań Bułgarska
  20-10-2018 14:00 KS Canarinhos II Skórzewo 6 : 3 Sparta Oborniki
  20-10-2018 14:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 3 : 4 Wielkopolska Komorniki
  21-10-2018 11:00 NAP Nowy Tomyśl 5 : 6 KS 1920 Mosina

9 kolejka 27-10-2018 09:30 LPFA Poznań Bułgarska 14 : 1 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  27-10-2018 10:00 SPN Szamotuły 6 : 8 BŁĘKITNI WRONKI
  27-10-2018 10:00 Sparta Oborniki 6 : 7 NAP Nowy Tomyśl
  27-10-2018 10:00 KS 1920 Mosina 10 : 0 Kadet Koziegłowy
  28-10-2018 12:00 Wielkopolska Komorniki 3 : 5 KS Canarinhos II Skórzewo

10 kolejka 06-04-2019 10:00 LPFA Poznań Bułgarska 6 : 1 KS Canarinhos II Skórzewo
  06-04-2019 10:00 Wielkopolska Komorniki 6 : 3 Sparta Oborniki
  06-04-2019 10:00 NAP Nowy Tomyśl 3 : 5 Kadet Koziegłowy
  06-04-2019 10:00 KS 1920 Mosina 3 : 9 BŁĘKITNI WRONKI
  06-04-2019 10:00 SPN Szamotuły 11 : 0 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

11 kolejka 13-04-2019 10:00 KS Canarinhos II Skórzewo 3 : 2 SPN Szamotuły
  13-04-2019 10:00 Sparta Oborniki 2 : 4 LPFA Poznań Bułgarska
  13-04-2019 10:00 NAP Nowy Tomyśl 7 : 3 Wielkopolska Komorniki
  13-04-2019 10:00 BŁĘKITNI WRONKI 8 : 2 Kadet Koziegłowy
  13-04-2019 10:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0 : 13 KS 1920 Mosina

12 kolejka 27-04-2019 10:00 KS 1920 Mosina 2 : 3 KS Canarinhos II Skórzewo
  27-04-2019 10:00 Kadet Koziegłowy 5 : 4 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  27-04-2019 10:00 BŁĘKITNI WRONKI 15 : 6 NAP Nowy Tomyśl
  27-04-2019 10:00 SPN Szamotuły 2 : 5 Sparta Oborniki
  27-04-2019 10:00 Wielkopolska Komorniki 0 : 12 LPFA Poznań Bułgarska

13 kolejka 11-05-2019 10:00 Sparta Oborniki 4 : 4 KS 1920 Mosina
  11-05-2019 10:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1 : 9 BŁĘKITNI WRONKI
  11-05-2019 10:00 Wielkopolska Komorniki 1 : 3 SPN Szamotuły
  11-05-2019 10:00 NAP Nowy Tomyśl 2 : 19 LPFA Poznań Bułgarska
  11-05-2019 10:00 KS Canarinhos II Skórzewo 7 : 3 Kadet Koziegłowy

14 kolejka 18-05-2019 10:00 SPN Szamotuły 0 : 8 LPFA Poznań Bułgarska
  18-05-2019 10:00 NAP Nowy Tomyśl 11 : 0 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  18-05-2019 10:00 BŁĘKITNI WRONKI 9 : 4 KS Canarinhos II Skórzewo
  18-05-2019 10:00 KS 1920 Mosina 8 : 1 Wielkopolska Komorniki
  18-05-2019 10:00 Kadet Koziegłowy 2 : 12 Sparta Oborniki

15 kolejka 25-05-2019 10:00 KS Canarinhos II Skórzewo 5 : 1 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
  25-05-2019 10:00 NAP Nowy Tomyśl 6 : 3 SPN Szamotuły
  25-05-2019 10:00 LPFA Poznań Bułgarska 6 : 1 KS 1920 Mosina
  25-05-2019 10:00 Sparta Oborniki 2 : 3 BŁĘKITNI WRONKI
  26-05-2019 00:00 Wielkopolska Komorniki 3 : 0 Kadet Koziegłowy

16 kolejka 30-05-2019 18:00 BŁĘKITNI WRONKI - : - Wielkopolska Komorniki
  01-06-2019 14:00 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - : - Sparta Oborniki
  02-06-2019 14:00 KS 1920 Mosina - : - SPN Szamotuły
  05-06-2019 17:00 NAP Nowy Tomyśl - : - KS Canarinhos II Skórzewo

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem