Dwukrotna wygrana z liderami !!!

Orlik E2 liderem po rundzie jesiennej.

W przed ostatniej kolejce do Popowa przyjechał ówczesny lider LPFA Bułgarska Poznań. Po bardzo dobrym meczu zespół Błękitnych wygrał 6:2. Skład gospodarzy prezentował się następująco:

1.       HAGNO JAN

2.       KONIECZNY TOMASZ

3.       DROŻYŃSKI KSAWERY

4.       REMISZ WOJCIECH (bramka x1)

5.       CZAPRAŃSKI DAMIAN (bramki x2)

6.       TWARDOWSKI ALEKSANDER (bramka x1)

7.       ŁOŻYŃSKI WOJCIECH (bramki x2)

8.       MACIEJEWSKI TOBIASZ

9.       STAŃKO PIOTR

10.   OBST MARCIN

Ostatni mecz rundy jesiennej ponownie z liderem i w dodatku na jego boisku. Zespół z Wronek zagościł w pobliskich Szamotułach
i grał z SPN. Mecz rozpoczął się od ataków zawodników z Wronek. Pierwszy kontratak zespołu gospodarzy zakończył się bramką. Kilkanaście sekund później rzut rożny dla SPN-u i 2:0 po 2’ gry. Zawodnicy Błękitnych z czasem zaczęli się czuć na boisku coraz pewniej. Bramkę kontaktową zdobył Remisz a kilka minut później wyrównał Drożyński po uderzeniu z rzutu wolnego.  Od tego momentu to zespół gości dominował na boisku czego efektem były kolejne gole. Do przerwy wynik wynosił 2:6. Po zmianie stron ponownie zawodnicy gospodarzy zdobyli bramkę ale goście odpowiadali. Mecz mógł się podobać z racji otwartej gry, ponieważ oba zespoły chciały atakować i obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Na boisku było dużo walki i ambicji ze strony zawodników.

3.       DROŻYŃSKI KSAWERY (bramka x2)

4.       REMISZ WOJCIECH (bramka x2)

5.       CZAPRAŃSKI DAMIAN (bramki x1)

6.       TWARDOWSKI ALEKSANDER

7.       ŁOŻYŃSKI WOJCIECH

8.       MACIEJEWSKI TOBIASZ (bramki x1)

10.     PERZ MIŁOSZ (bramka x2)

11.     BARANOWSKI OSKAR

Dzięki dobrym wynikom przez całą rundę jesienną zespół Błękitnych przez zimę będzie liderem rozgrywek. Oby na wiosnę Wronczanie nadal grali tak samo skutecznie i efektownie :)