Gra kontrolna Orlików

Dnia 19.11.2016 na Orliku we Wronkach drużyna Orlików rocznik 2007 rozegrała mecz kontrolny z rówieśnikami z Szamotuł. 

Mecz odbył się o godz. 15:30. 

 

Orliki zakończyły już zmagania w ramach ligi organizowanej przez WZPN, dlatego trenerzy zdecydowali się zorganizować mecz kontrolny na który zaprosili zawodników z Szamotuł.

Drużyna Orlików przystąpiła do tego spotkania bardzo zmotywowana, po mimo złej pogody (padającego deszczu) zawodnicy starali się pokazać swoje umiejętności. Mecz od samego początku toczył się w szybkim tempie, zarówno drużyna Błękitnych jak i SPN Szamotuły tworzyli kombinacyjne akcje po których padały bramki. Walka na boisku była do samego końca, a zawodnicy obu zespołów starali się zdobyć jak najwięcej bramek.

Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 15:4, ale nie wynik był w tym spotkaniu najważniejszy tylko możliwość doskonalenia swoich umiejętności. 

Mamy nadzieje, że pogoda będzie dopisywała i w kolejnym tygodniu uda się zorganizować kolejne spotkanie kontrolne. 

 

Skład Błękitnych:

 Grzelewski J, Maciejewski F, Tonak Ł, Regdosz T, Łożyński M, Gregorek O, Michalski J, Jankowiak D, Pawlicki M, Sznajdrowski J, Słodzinka A, Grott A, Judkowiak M, Walczak F.

 

 

 

 

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem