Wygrana Orlików na koniec rundy.

Dnia 05.11.2016 (Sobota) drużyna Orlików prowadzona przez Mateusza Stawujaka i Fabiana Myszkowskiego rozegrała swój ostatni mecz w tej rundzie. Spotkanie zostało rozegrane na wyjeździe w Przeźmierowie z miejscowym Osirem.

 

Drużyna Orlików w całej rundzie przegrała jedno spotkanie z Orlikami Kaźmierz, a z wszystkich pozostałych spotkań nasza drużyna schodziła zwycięska. 

Mecz w Przeźmierowie został rozegrany na Orliku o godz. 11:00. 

Nasza drużyna rozpoczęła mecz od zdobycia bramki przez Gracjana Wojciechowskiego, który popisał się znakomitym uderzeniem z dystansu. Wynik nie utrzymał się zbyt długo bo po kilku minutach gospodarze zdobyli bramkę na 1:1, a później na 2:1 i 3:1. Drużyna gości po stracie trzech bramek mocno zabrała się do odrabiania strat jednak bramka Osiru wydawała się zaczarowana. Trzeba przyznać, że bramkarz drużyny gospodarzy był w dobrej dyspozycji. Do przerwy wynik już się nie zmienił. 

Po przerwie Błękitni ruszyli do ataku jeszcze mocniej strzelając szybko bramkę na 3:2, którą zdobył Gracjan Wojciechowski. Bramkę na 3:3 zdobył Mateusz Łożyński. Od tego momentu drużyna z Wronek przejeła inicjatywe budując składne akcje zakończone strzałami z dystansu lub podaniami prostopadłymi. Kolejne bramki dla naszego zespołu zdobyli 2 Mateusz Łożyński, Adrian Czaprański i Olivier Gregorek. 

Brawa dla naszych zawodników, którzy po mimo złego początku potrafili odwrócić losy spotkania. 

 

Wynik:

Osir Przeźmierowo- Błękitni Wronki 3:7 (3:1)

Bramki:

0:1 Gracjan Wojciechowski 

1:1 Osir Przeźmierowo 

2:1 Osir Przeźmierowo 

3:1 Osir Przeźmierowo 

3:2 Gracjan Wojciechowski

3:3 Mateusz Łożyński

3:4 Mateusz Łożyński 

3:5 Olivier Gregorek 

3:6 Mateusz Łożyński 

3:7 Adrian Czaprański

 

 

Skład Błękitnych:

Maciejewski F, Gorący T, Tonak Ł, Regdosz T, Kudliński D, Gregorek O, Łożyński M, Czaprański A, Wachowiak G, Wojciechowski G, Jankowiak D, Wojcieszak P, 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem