Wygrana Orlików na koniec rundy.

Dnia 05.11.2016 (Sobota) drużyna Orlików prowadzona przez Mateusza Stawujaka i Fabiana Myszkowskiego rozegrała swój ostatni mecz w tej rundzie. Spotkanie zostało rozegrane na wyjeździe w Przeźmierowie z miejscowym Osirem.

 

Drużyna Orlików w całej rundzie przegrała jedno spotkanie z Orlikami Kaźmierz, a z wszystkich pozostałych spotkań nasza drużyna schodziła zwycięska. 

Mecz w Przeźmierowie został rozegrany na Orliku o godz. 11:00. 

Nasza drużyna rozpoczęła mecz od zdobycia bramki przez Gracjana Wojciechowskiego, który popisał się znakomitym uderzeniem z dystansu. Wynik nie utrzymał się zbyt długo bo po kilku minutach gospodarze zdobyli bramkę na 1:1, a później na 2:1 i 3:1. Drużyna gości po stracie trzech bramek mocno zabrała się do odrabiania strat jednak bramka Osiru wydawała się zaczarowana. Trzeba przyznać, że bramkarz drużyny gospodarzy był w dobrej dyspozycji. Do przerwy wynik już się nie zmienił. 

Po przerwie Błękitni ruszyli do ataku jeszcze mocniej strzelając szybko bramkę na 3:2, którą zdobył Gracjan Wojciechowski. Bramkę na 3:3 zdobył Mateusz Łożyński. Od tego momentu drużyna z Wronek przejeła inicjatywe budując składne akcje zakończone strzałami z dystansu lub podaniami prostopadłymi. Kolejne bramki dla naszego zespołu zdobyli 2 Mateusz Łożyński, Adrian Czaprański i Olivier Gregorek. 

Brawa dla naszych zawodników, którzy po mimo złego początku potrafili odwrócić losy spotkania. 

 

Wynik:

Osir Przeźmierowo- Błękitni Wronki 3:7 (3:1)

Bramki:

0:1 Gracjan Wojciechowski 

1:1 Osir Przeźmierowo 

2:1 Osir Przeźmierowo 

3:1 Osir Przeźmierowo 

3:2 Gracjan Wojciechowski

3:3 Mateusz Łożyński

3:4 Mateusz Łożyński 

3:5 Olivier Gregorek 

3:6 Mateusz Łożyński 

3:7 Adrian Czaprański

 

 

Skład Błękitnych:

Maciejewski F, Gorący T, Tonak Ł, Regdosz T, Kudliński D, Gregorek O, Łożyński M, Czaprański A, Wachowiak G, Wojciechowski G, Jankowiak D, Wojcieszak P, 

 

 

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem