Nasze dziewczyny

Nasze dziewczyny

Julia Rusinek i Nicola Przybysz dnia 07.01.2017 rozegrały turniej piłki nożnej ,,droga do Ligi Mistrzyń", Noworoczny turniej Orliczek na hali UAM Morasko. Dziewczyny rozegrały turniej w barwach drużyny UAM Poznań, który wygrał cały turniej. Julka i Nicola na codzień trenują w Młodzikach u Trenera Myszkowskiego i Vowie.

Przedstawiamy krótką relacje dziewczyn z turnieju:

Turniej z drużyną UAM Poznań przebiegł bardzo dobrze lecz było bardzo dużo trudnych sytuacji. Pierwszy mecz wygraliśmy 3:0,drugi 7:0.Następny po długich oczekiwaniach 0:0. Po tych rozgrywkach zaczęła się walka .W ćwierćfinale wygraliśmy 3:1. Po tym meczu byłyśmy bardzo zestresowane co zdarzy się w półfinale. Był to bardzo ciężki mecz z K4 gdzie miałyśmy remis i grę w karnych. Graliśmy tak długo, aż sędzia powiedział, że kto pierwszy przestrzeli przegrywa. Los tak zachciał i zawodniczka z przeciwnej drużyny nie strzeliła. Bardzo cieszyliśmy się, że weszliśmy do finału. Gdy nadszedł czas na finał byłyśmy bardzo skoncentrowane. Wygrywałyśmy 2:0 lecz wynik zmienił się na 2:2. Sędzia zagwizdał i znów graliśmy karne. Zawodniczki z przeciwnej drużyny przestrzeliły nad bramką dzięki czemu wygrałyśmy finał i w ramach nagrody jedziemy do Brukseli. Jesteśmy z siebie bardzo zadowolone i mamy nadzieję, że będziemy osiągać jeszcze większe sukcesy.

 

Julka i Nicola.

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem