1. Kolejka 12-08-2017 00:00 Warta Śrem 1 : 3 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  12-08-2017 00:00 Stal Pleszew 2 : 1 Górnik Konin
  13-08-2017 00:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 : 2 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski

2.Kolejka 15-08-2017 11:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  15-08-2017 11:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 2 : 0 Stal Pleszew
  15-08-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 3 : 0 Mieszko Gniezno

3.kolejka 19-08-2017 17:00 Przemysław Poznań 2 : 3 Górnik Konin
  19-08-2017 17:00 Polonia Leszno 3 : 1 Jarota Jarocin
  20-08-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 8 Warta Śrem
  20-08-2017 15:00 Stal Pleszew 4 : 3 Calisia 14 Kalisz
  20-08-2017 17:00 Canarinhos Skórzewo 5 : 6 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  20-08-2017 17:00 Mieszko Gniezno - : - LKS Slesin

1. Kolejka 23-08-2017 17:00 Canarinhos Skórzewo 2 : 4 Jarota Jarocin

2.Kolejka 23-08-2017 17:00 Krobianka Krobia 0 : 0 Polonia Leszno

4.kolejka 26-08-2017 10:00 Warta Śrem 2 : 0 Stal Pleszew
  26-08-2017 10:30 Calisia 14 Kalisz 2 : 5 Canarinhos Skórzewo
  26-08-2017 11:00 Górnik Konin 1 : 1 Polonia Leszno
  27-08-2017 13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0 : 5 Przemysław Poznań
  27-08-2017 16:00 Krobianka Krobia 3 : 1 Mieszko Gniezno
  27-08-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi - : - LKS Slesin

2.Kolejka 30-08-2017 11:00 Górnik Konin 3 : 0 Canarinhos Skórzewo

5.kolejka 02-09-2017 10:00 Przemysław Poznań 12 : 0 Calisia 14 Kalisz
  02-09-2017 11:00 Polonia Leszno 5 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  02-09-2017 15:00 Canarinhos Skórzewo 5 : 1 Warta Śrem
  03-09-2017 11:00 LKS Slesin - : - Krobianka Krobia
  03-09-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 : 1 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  03-09-2017 16:00 Mieszko Gniezno 4 : 0 Jarota Jarocin

6.kolejka 09-09-2017 10:00 Warta Śrem 1 : 7 Przemysław Poznań
  09-09-2017 11:00 Górnik Konin 6 : 3 Mieszko Gniezno
  09-09-2017 11:00 Jarota Jarocin - : - LKS Slesin
  10-09-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 2 Stal Pleszew
  10-09-2017 12:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 2 Polonia Leszno
  10-09-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 1 : 2 Krobianka Krobia

1. Kolejka 13-09-2017 17:30 Krobianka Krobia 0 : 4 Przemysław Poznań

7.kolejka 16-09-2017 10:00 Canarinhos Skórzewo 0 : 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  16-09-2017 11:00 LKS Slesin - : - Górnik Konin
  16-09-2017 12:00 Stal Pleszew 1 : 3 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  16-09-2017 17:00 Krobianka Krobia 4 : 1 Jarota Jarocin
  17-09-2017 11:00 Mieszko Gniezno 2 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  17-09-2017 11:00 Polonia Leszno 5 : 0 Warta Śrem

8.kolejka 23-09-2017 11:00 Stal Pleszew 1 : 2 Canarinhos Skórzewo
  23-09-2017 11:00 Górnik Konin 4 : 0 Krobianka Krobia
  24-09-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 : 4 Przemysław Poznań
  24-09-2017 12:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 3 Mieszko Gniezno
  24-09-2017 13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - : - LKS Slesin

9.kolejka 30-09-2017 10:00 Przemysław Poznań 10 : 0 Stal Pleszew
  30-09-2017 11:00 LKS Slesin - : - Calisia 14 Kalisz
  30-09-2017 11:00 Jarota Jarocin 0 : 4 Górnik Konin

1. Kolejka 30-09-2017 18:00 Polonia Leszno - : - LKS Slesin

9.kolejka 01-10-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 1 Polonia Leszno
  01-10-2017 11:00 Mieszko Gniezno 0 : 0 Warta Śrem
  01-10-2017 16:00 Krobianka Krobia 1 : 0 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski

8.kolejka 04-10-2017 16:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 3 : 2 Jarota Jarocin

10.kolejka 07-10-2017 10:00 Canarinhos Skórzewo 1 : 6 Przemysław Poznań
  07-10-2017 10:00 Warta Śrem - : - LKS Slesin
  08-10-2017 12:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 2 Krobianka Krobia
  08-10-2017 15:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 2 : 6 Górnik Konin
  08-10-2017 15:00 Stal Pleszew 1 : 3 Polonia Leszno
  11-10-2017 16:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 5 : 1 Jarota Jarocin

11.kolejka 14-10-2017 00:00 Krobianka Krobia 1 : 1 Warta Śrem
  14-10-2017 00:00 Mieszko Gniezno 0 : 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  14-10-2017 00:00 Przemysław Poznań 1 : 0 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  14-10-2017 00:00 Górnik Konin 1 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  14-10-2017 00:00 Polonia Leszno 5 : 1 Canarinhos Skórzewo
  14-10-2017 00:00 Jarota Jarocin 4 : 3 Calisia 14 Kalisz

12.Kolejka 21-10-2017 00:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 4 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  21-10-2017 00:00 Warta Śrem 2 : 3 Jarota Jarocin
  21-10-2017 00:00 Calisia 14 Kalisz 2 : 8 Górnik Konin
  21-10-2017 00:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - : - LKS Slesin
  21-10-2017 00:00 Przemysław Poznań 0 : 5 Polonia Leszno
  21-10-2017 00:00 Stal Pleszew 1 : 4 Mieszko Gniezno

9.kolejka 25-10-2017 15:00 Canarinhos Skórzewo 6 : 4 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi

13.kolejka 29-10-2017 12:00 Górnik Konin 4 : 1 Warta Śrem
  29-10-2017 12:00 Mieszko Gniezno 3 : 0 Canarinhos Skórzewo
  29-10-2017 12:00 Krobianka Krobia 0 : 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  29-10-2017 12:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 5 : 1 Calisia 14 Kalisz
  29-10-2017 12:00 LKS Slesin - : - Stal Pleszew
  29-10-2017 12:00 Polonia Leszno 2 : 0 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi

14.kolejka 05-11-2017 00:00 Warta Śrem 1 : 5 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  05-11-2017 00:00 Canarinhos Skórzewo - : - LKS Slesin
  05-11-2017 00:00 Stal Pleszew 4 : 3 Krobianka Krobia
  05-11-2017 00:00 Przemysław Poznań 2 : 2 Mieszko Gniezno
  05-11-2017 00:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 3 : 0 Calisia 14 Kalisz
  05-11-2017 00:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 : 2 Jarota Jarocin

15.kolejka 11-11-2017 00:00 LKS Slesin - : - Przemysław Poznań
  11-11-2017 00:00 Krobianka Krobia 1 : 1 Canarinhos Skórzewo
  11-11-2017 00:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 4 Warta Śrem
  11-11-2017 00:00 Górnik Konin 3 : 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  11-11-2017 00:00 Jarota Jarocin 0 : 1 Stal Pleszew
  11-11-2017 00:00 Mieszko Gniezno 0 : 1 Polonia Leszno

2.Kolejka 18-11-2017 11:00 Jarota Jarocin 1 : 8 Przemysław Poznań

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem