1. Kolejka 12-08-2017 00:00 Warta Śrem 1 : 3 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  12-08-2017 00:00 Stal Pleszew 2 : 1 Górnik Konin
  12-08-2017 18:00 Pogoń Łobżenica 1 : 2 Mieszko Gniezno
  13-08-2017 00:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 : 2 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski

2.Kolejka 15-08-2017 11:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 2 : 0 Stal Pleszew
  15-08-2017 11:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  15-08-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 3 : 0 Mieszko Gniezno
  15-08-2017 17:00 LKS Slesin 5 : 3 Pogoń Łobżenica

3.kolejka 19-08-2017 17:00 Przemysław Poznań 2 : 3 Górnik Konin
  19-08-2017 17:00 Polonia Leszno 3 : 1 Jarota Jarocin
  19-08-2017 17:00 Pogoń Łobżenica 2 : 6 Krobianka Krobia
  20-08-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 8 Warta Śrem
  20-08-2017 15:00 Stal Pleszew 4 : 3 Calisia 14 Kalisz
  20-08-2017 17:00 Mieszko Gniezno 4 : 0 LKS Slesin
  20-08-2017 17:00 Canarinhos Skórzewo 5 : 6 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski

1. Kolejka 23-08-2017 17:00 Canarinhos Skórzewo 2 : 4 Jarota Jarocin

2.Kolejka 23-08-2017 17:00 Warta Śrem 2 : 2 Unia Swarzędz
  23-08-2017 17:00 Krobianka Krobia 0 : 0 Polonia Leszno

4.kolejka 26-08-2017 10:00 Warta Śrem 2 : 0 Stal Pleszew
  26-08-2017 10:30 Calisia 14 Kalisz 2 : 5 Canarinhos Skórzewo
  26-08-2017 11:00 Górnik Konin 1 : 1 Polonia Leszno
  26-08-2017 13:00 Jarota Jarocin 3 : 1 Pogoń Łobżenica
  27-08-2017 10:00 Unia Swarzędz 3 : 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  27-08-2017 13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0 : 5 Przemysław Poznań
  27-08-2017 16:00 Krobianka Krobia 3 : 1 Mieszko Gniezno
  27-08-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 6 : 1 LKS Slesin

2.Kolejka 30-08-2017 11:00 Górnik Konin - : - Canarinhos Skórzewo

5.kolejka 30-08-2017 16:00 Pogoń Łobżenica 1 : 6 Górnik Konin
  02-09-2017 10:00 Przemysław Poznań 12 : 0 Calisia 14 Kalisz
  02-09-2017 11:00 Polonia Leszno 5 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  02-09-2017 15:00 Canarinhos Skórzewo 5 : 1 Warta Śrem
  02-09-2017 15:00 Stal Pleszew 1 : 1 Unia Swarzędz
  03-09-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 : 1 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  03-09-2017 11:00 LKS Slesin 0 : 1 Krobianka Krobia
  03-09-2017 16:00 Mieszko Gniezno 4 : 0 Jarota Jarocin

1. Kolejka 09-09-2017 00:00 Unia Swarzędz 0 : 1 Calisia 14 Kalisz

6.kolejka 09-09-2017 10:00 Warta Śrem 1 : 7 Przemysław Poznań
  09-09-2017 11:00 Jarota Jarocin 6 : 1 LKS Slesin
  09-09-2017 11:00 Górnik Konin 6 : 3 Mieszko Gniezno
  10-09-2017 10:00 Unia Swarzędz 1 : 2 Canarinhos Skórzewo
  10-09-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 2 Stal Pleszew
  10-09-2017 12:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 2 Polonia Leszno
  10-09-2017 13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 2 : 1 Pogoń Łobżenica
  10-09-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 1 : 2 Krobianka Krobia

1. Kolejka 13-09-2017 17:30 Krobianka Krobia 0 : 4 Przemysław Poznań

7.kolejka 16-09-2017 10:00 Przemysław Poznań 8 : 0 Unia Swarzędz
  16-09-2017 10:00 Canarinhos Skórzewo 0 : 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  16-09-2017 11:00 LKS Slesin 0 : 2 Górnik Konin
  16-09-2017 12:00 Stal Pleszew 1 : 3 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  16-09-2017 17:00 Krobianka Krobia 4 : 1 Jarota Jarocin
  17-09-2017 11:00 Mieszko Gniezno 2 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  17-09-2017 11:00 Polonia Leszno 5 : 0 Warta Śrem
  17-09-2017 16:00 Pogoń Łobżenica 5 : 1 Calisia 14 Kalisz

3.kolejka 20-09-2017 17:00 Unia Swarzędz 0 : 2 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi

8.kolejka 23-09-2017 10:00 Warta Śrem 1 : 3 Pogoń Łobżenica
  23-09-2017 11:00 Górnik Konin 4 : 0 Krobianka Krobia
  23-09-2017 11:00 Stal Pleszew 1 : 2 Canarinhos Skórzewo
  24-09-2017 11:00 Unia Swarzędz 1 : 3 Polonia Leszno
  24-09-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 : 4 Przemysław Poznań
  24-09-2017 12:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 3 Mieszko Gniezno
  24-09-2017 13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 2 : 2 LKS Slesin

9.kolejka 30-09-2017 10:00 Przemysław Poznań 10 : 0 Stal Pleszew
  30-09-2017 11:00 LKS Slesin 2 : 0 Calisia 14 Kalisz
  30-09-2017 11:00 Jarota Jarocin 0 : 4 Górnik Konin
  30-09-2017 16:00 Pogoń Łobżenica 3 : 1 Unia Swarzędz

1. Kolejka 30-09-2017 18:00 Polonia Leszno 4 : 0 LKS Slesin

9.kolejka 01-10-2017 11:00 Mieszko Gniezno 0 : 0 Warta Śrem
  01-10-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 : 1 Polonia Leszno
  01-10-2017 16:00 Krobianka Krobia 1 : 0 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski

8.kolejka 04-10-2017 16:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 3 : 2 Jarota Jarocin

10.kolejka 07-10-2017 10:00 Warta Śrem 2 : 0 LKS Slesin
  07-10-2017 10:00 Canarinhos Skórzewo 1 : 6 Przemysław Poznań
  08-10-2017 10:00 Unia Swarzędz 4 : 0 Mieszko Gniezno
  08-10-2017 11:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 : 3 Pogoń Łobżenica
  08-10-2017 12:00 Calisia 14 Kalisz 1 : 2 Krobianka Krobia
  08-10-2017 15:00 Stal Pleszew 1 : 3 Polonia Leszno
  08-10-2017 15:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 2 : 6 Górnik Konin
  11-10-2017 16:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 5 : 1 Jarota Jarocin

11.kolejka 14-10-2017 00:00 Polonia Leszno 5 : 1 Canarinhos Skórzewo
  14-10-2017 00:00 LKS Slesin 1 : 4 Unia Swarzędz
  14-10-2017 00:00 Górnik Konin 1 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  14-10-2017 00:00 Pogoń Łobżenica 1 : 3 Stal Pleszew
  14-10-2017 00:00 Mieszko Gniezno 0 : 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  14-10-2017 00:00 Jarota Jarocin 4 : 3 Calisia 14 Kalisz
  14-10-2017 00:00 Przemysław Poznań 1 : 0 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  14-10-2017 00:00 Krobianka Krobia 1 : 1 Warta Śrem

12.Kolejka 21-10-2017 00:00 Calisia 14 Kalisz 2 : 8 Górnik Konin
  21-10-2017 00:00 Canarinhos Skórzewo 3 : 1 Pogoń Łobżenica
  21-10-2017 00:00 Przemysław Poznań 0 : 5 Polonia Leszno
  21-10-2017 00:00 Unia Swarzędz 4 : 1 Krobianka Krobia
  21-10-2017 00:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 : 0 LKS Slesin
  21-10-2017 00:00 Warta Śrem 2 : 3 Jarota Jarocin
  21-10-2017 00:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 4 : 1 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  21-10-2017 00:00 Stal Pleszew 1 : 4 Mieszko Gniezno

9.kolejka 25-10-2017 15:00 Canarinhos Skórzewo 6 : 4 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi

13.kolejka 29-10-2017 12:00 Krobianka Krobia 0 : 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
  29-10-2017 12:00 LKS Slesin 0 : 3 Stal Pleszew
  29-10-2017 12:00 Górnik Konin 4 : 1 Warta Śrem
  29-10-2017 12:00 Polonia Leszno 2 : 0 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  29-10-2017 12:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 5 : 1 Calisia 14 Kalisz
  29-10-2017 12:00 Pogoń Łobżenica 1 : 3 Przemysław Poznań
  29-10-2017 12:00 Jarota Jarocin 1 : 1 Unia Swarzędz
  29-10-2017 12:00 Mieszko Gniezno 3 : 0 Canarinhos Skórzewo

14.kolejka 05-11-2017 00:00 Stal Pleszew 4 : 3 Krobianka Krobia
  05-11-2017 00:00 Unia Swarzędz 2 : 4 Górnik Konin
  05-11-2017 00:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 : 2 Jarota Jarocin
  05-11-2017 00:00 Przemysław Poznań 2 : 2 Mieszko Gniezno
  05-11-2017 00:00 Polonia Leszno 9 : 1 Pogoń Łobżenica
  05-11-2017 00:00 Warta Śrem 1 : 5 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  05-11-2017 00:00 Błękitni Wronki Juniorzy Starsi 3 : 0 Calisia 14 Kalisz
  05-11-2017 00:00 Canarinhos Skórzewo - : - LKS Slesin

15.kolejka 11-11-2017 00:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - : - Unia Swarzędz
  11-11-2017 00:00 Górnik Konin - : - Tarnovia Tarnowo Podgórne
  11-11-2017 00:00 Mieszko Gniezno - : - Polonia Leszno
  11-11-2017 00:00 Jarota Jarocin - : - Stal Pleszew
  11-11-2017 00:00 Pogoń Łobżenica - : - Błękitni Wronki Juniorzy Starsi
  11-11-2017 00:00 LKS Slesin - : - Przemysław Poznań
  11-11-2017 00:00 Calisia 14 Kalisz - : - Warta Śrem
  11-11-2017 00:00 Krobianka Krobia - : - Canarinhos Skórzewo

2.Kolejka 18-11-2017 11:00 Jarota Jarocin - : - Przemysław Poznań

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem