1. Kolejka 12-08-2017 18:00 Przemysław Poznań 3 : 1 Jarota Jarocin

3.Kolejka 18-08-2017 15:00 Nielba Wągrowiec 3 : 1 Kotwica Kórnik
  19-08-2017 13:00 Polonia Leszno 3 : 1 Jarota Jarocin
  20-08-2017 16:00 Polonia Chodzież 2 : 1 SUCHARY Suchy Las

1. Kolejka 23-08-2017 11:00 Polonia Leszno 1 : 3 Nielba Wągrowiec

3.Kolejka 23-08-2017 17:00 Przemysław Poznań 3 : 2 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi

4.Kolejka 26-08-2017 11:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 2 : 0 Kotwica Kórnik
  26-08-2017 15:00 Jarota Jarocin 1 : 4 Nielba Wągrowiec
  26-08-2017 15:00 SUCHARY Suchy Las 2 : 1 Polonia Leszno
  27-08-2017 17:00 Przemysław Poznań 7 : 3 Polonia Chodzież

5.Kolejka 30-08-2017 11:00 Polonia Leszno 1 : 1 Przemysław Poznań
  30-08-2017 14:00 Nielba Wągrowiec 5 : 0 SUCHARY Suchy Las
  30-08-2017 17:00 Polonia Chodzież 2 : 3 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi
  30-08-2017 17:00 Kotwica Kórnik 3 : 0 Jarota Jarocin

6.Kolejka 02-09-2017 11:00 Polonia Chodzież 0 : 4 Polonia Leszno
  02-09-2017 11:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 11 : 0 Jarota Jarocin
  02-09-2017 12:00 SUCHARY Suchy Las 1 : 1 Kotwica Kórnik
  02-09-2017 12:00 Przemysław Poznań 4 : 1 Nielba Wągrowiec

1. Kolejka 05-09-2017 18:00 SUCHARY Suchy Las 1 : 0 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi

2.Kolejka 06-09-2017 14:00 Jarota Jarocin 5 : 2 Polonia Chodzież
  06-09-2017 18:00 Kotwica Kórnik 3 : 0 Polonia Leszno

7.Kolejka 09-09-2017 11:00 Nielba Wągrowiec 1 : 0 Polonia Chodzież
  09-09-2017 11:00 Polonia Leszno 1 : 5 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi
  09-09-2017 12:00 Jarota Jarocin 2 : 3 SUCHARY Suchy Las
  10-09-2017 16:00 Kotwica Kórnik 1 : 3 Przemysław Poznań

1. Kolejka 13-09-2017 17:00 Polonia Chodzież 1 : 4 Kotwica Kórnik

2.Kolejka 13-09-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 6 : 0 Nielba Wągrowiec
  13-09-2017 18:00 SUCHARY Suchy Las 0 : 1 Przemysław Poznań

8.Kolejka 16-09-2017 10:00 Jarota Jarocin 0 : 6 Przemysław Poznań
  16-09-2017 12:00 Kotwica Kórnik 4 : 1 Polonia Chodzież
  16-09-2017 13:00 Nielba Wągrowiec 3 : 0 Polonia Leszno
  17-09-2017 17:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 6 : 1 SUCHARY Suchy Las

9.Kolejka 23-09-2017 11:00 Nielba Wągrowiec 1 : 3 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi
  23-09-2017 11:00 Polonia Leszno 1 : 2 Kotwica Kórnik
  23-09-2017 11:00 Polonia Chodzież 3 : 4 Jarota Jarocin
  23-09-2017 14:00 Przemysław Poznań 5 : 0 SUCHARY Suchy Las

10.Kolejka 30-09-2017 11:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 1 : 0 Przemysław Poznań
  30-09-2017 12:00 SUCHARY Suchy Las 4 : 0 Polonia Chodzież
  30-09-2017 12:00 Kotwica Kórnik 4 : 2 Nielba Wągrowiec
  01-10-2017 13:30 Jarota Jarocin 1 : 1 Polonia Leszno

11.Kolejka 07-10-2017 11:00 Polonia Chodzież 0 : 3 Przemysław Poznań
  07-10-2017 11:00 Nielba Wągrowiec 5 : 0 Jarota Jarocin
  07-10-2017 11:00 Kotwica Kórnik 0 : 1 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi
  07-10-2017 11:00 Polonia Leszno 2 : 2 SUCHARY Suchy Las

12.Kolejka 11-10-2017 16:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 7 : 0 Polonia Chodzież
  14-10-2017 12:00 Przemysław Poznań 5 : 1 Polonia Leszno
  14-10-2017 12:00 SUCHARY Suchy Las 2 : 4 Nielba Wągrowiec
  15-10-2017 13:30 Jarota Jarocin 1 : 3 Kotwica Kórnik

13.Kolejka 21-10-2017 10:00 Kotwica Kórnik 1 : 2 SUCHARY Suchy Las
  21-10-2017 11:00 Polonia Leszno 7 : 1 Polonia Chodzież
  21-10-2017 11:00 Jarota Jarocin 1 : 7 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi
  21-10-2017 11:00 Nielba Wągrowiec 0 : 2 Przemysław Poznań

14.Kolejka 28-10-2017 11:00 Polonia Chodzież 0 : 8 Nielba Wągrowiec
  28-10-2017 12:00 Przemysław Poznań 0 : 1 Kotwica Kórnik
  28-10-2017 12:00 SUCHARY Suchy Las 7 : 2 Jarota Jarocin
  29-10-2017 14:00 Błękitni Wronki Juniorzy Młodsi 8 : 0 Polonia Leszno

Juniorzy

Następny mecz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem