CLJ. Zwycięstwo dające utrzymanie !!!

Z olbrzymią wolą i determinacją rozpoczęli podopieczni M. Dolaty i P. Spiżewskiego swój mecz rozgrywany w dniu 17.11.2018 z drużyną CZWS Bydgoszcz na boisku przeciwnika. Z układu tabeli wynikało, że w przypadku zwycięstwa naszej drużyny gwarantuje jej to pozostanie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów i udział w rundzie wiosennej 2019 r. w zmaganiach z najlepszymi drużynami strefy północno – zachodniej Polski.  Od początku spotkania drużyna bydgoska nie zamierzała ułatwiać nam osiągnięcia tego celu. Mecz rozpoczął się od ataków na bramkę to jednej , to drugiej drużyny. Lepiej napięcie nerwowe wytrzymali zawodnicy Błękitnych, a zwłaszcza K. Zaborski, który znakomitym uderzeniem z „przewrotki” dał prowadzenie naszej drużynie. Do przerwy mimo zdecydowanych ataków zespołu CZSW udało się utrzymać jednobramkowe prowadzenie.

Po przerwie nie mający nic do stracenia zawodnicy bydgoscy ruszyli ponownie do szturmowania naszej bramki. Jednakże dobra gra w defensywie całego naszego zespołu nie pozwoliła przeciwnikom na zdobycie wyrównującej bramki. Przełomowym momentem spotkania okazała się druga bramka zdobyta przez naszego najlepszego strzelca K. Zaborskiego po indywidualnej akcji.  W ostatnich minutach meczu wynik na 3:0 dla zespołu Błękitnych podwyższył wprowadzony po przerwie M. Caliński.                          Po meczu na boisku  i w szatni naszego zespołu zapanowała olbrzymia radość z osiągnięcia wspólnego celu tj, utrzymania się wśród najlepszych drużyn w kraju w tej kategorii wiekowej CLJ- U-17.

 Nasza drużyna w Bydgoszczy wystąpiła w składzie; T. Czerwiński, J. Niżyński, H. Sochalski, B. Strzelecki, N. Biliński, K. Zaborski, E. Furman, K. Milachowski, P. Draszczyk, F. Raszeja. Po przerwie na zmiany weszli; S. Siekański, K. Krauze, W. Kłosowski, K. Klimecki, J. Helak, M. Caliński.

 Przed naszym zespołem jeszcze jedno zaległe spotkanie z zespołem Lechii Gdańsk, które rozegrane zostanie w dniu 23 listopada ( piątek) o godz. 12.00 na boisku w Popowie.

Zapraszamy na nie kibiców i sympatyków naszego zespołu.

 Dziękując drużynie za to co już zrobiła, prosimy o więcej…

 

artykuł : https://gol24.pl/blekitni-wronki-potrafia-postraszyc-nawet-mlodziezowe-potegi/ar/13680246

Juniorzy

Następny mecz

Ostatni Mecz

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem