CLJ. Dobry tydzień „Błękitnych”

Dobry tydzień piłkarski zanotował zespół Juniorów Młodszych prowadzony przez duet trenerski M.Dolata – P. Spiżewski .


Najpierw w dniu 31.10. na boisku w Popowie w bardzo ważnym meczu pokonał drużynę FASE Szczecin 4:2. Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla naszej drużyny bowiem jako pierwsi tracimy gola po stałym fragmencie gry. Nie zdeprymowało to naszych zawodników, którzy jeszcze w pierwszej połowie objęli prowadzenie 2:1 po bramkach Klaudiusza Milachowskiego i Eryka Furmana. W drugiej połowie dwie bramki dla Błękitnych dołożył K. Milachowski i nasz sukces stał się faktem.

         Tydzień później bo 07.11.2018 ponownie na boisku w Popowie nasz zespół gościł drużynę CWZS Bydgoszcz. Mecz nie był porywającym widowiskiem, obie drużyny nastawiły się na walkę od pierwszego gwiazdka sędziego. Nerwy towarzyszące zawodnikom obu drużyn lepiej opanowali zawodnicy Błękitnych, a konkretnie Kacper Zaborski, który świetnym strzałem z okolicy pola karnego umieścił piłkę w bramce gości. W drugiej połowie zawodnicy Błękitnych mieli kilka znakomitych sytuacji strzeleckich, ale zawodziła skuteczność. Drużyna gości zagrażała najczęściej po stałych fragmentach gry, ale dobrze spisywał się w naszej bramce T. Czerwiński.

         Cieszą zdobyte 6 punktów w ciągu tygodnia, tym niemniej kolejny tydzień zapowiada się jeszcze bardziej wyczerpujący ponieważ drużyna ma do rozegrania 3 mecze ; 11.11.o godz. 16.00 w Popowie z Arką Gdynia , 14.07. w Popowie o godz.11.00 zaległy mecz z Lechem Poznań oraz 17.11. rewanżowy mecz z drużyną CWZS Bydgoszcz w Bydgoszczy. Rozgrywki zakończymy 23.11. o godz.12.00 meczem w Popowie z Lechią Gdańsk.

         Trzymamy kciuki za naszych chłopców i życzymy im utrzymania się w lidze na najwyższym szczeblu krajowym w tej kategorii wiekowej.

 

Juniorzy

Następny mecz

Ostatni Mecz

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem