Juniorzy pozostają w CLJ.

Bezbramkowym remisem z drużyną Lecha Poznań zakończyli rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych zawodnicy Błękitnych Wronki. Mecz w którym spotkali się koledzy, którzy na co dzień chodzą do tej samej klasy wcale nie był meczem przyjaźni. Jedni i drudzy chcieli zdobyć trzy punkty w ostatnim spotkaniu w rundzie wiosennej.

Mecz w którym optyczną przewagę mieli zawodnicy Lecha, to jednak wronieccy piłkarze grając z kontry stworzyli sobie co najmniej trzy klarowne sytuacje strzeleckie trafiając w słupek i poprzeczkę. Zawodnicy Błękitnych już przed tym spotkaniem zapewnili sobie utrzymanie w rozgrywkach CLJ, co jest ich olbrzymim sukcesem. Nie wszyscy wierzyli w to iż grając z takimi tuzami piłki młodzieżowej jak Lech Poznań, Warta Poznań, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia czy zwycięzcy Ligi Pogoń Szczecin uda się naszym chłopcom utrzymać na kolejną rundę. Zespół Błękitnych spotkanie z Lechem rozpoczął w składzie; D. Witkowski, P. Ziopaja, M. Czarnecki, B. Wylegała, K. Lutyński,  K. Milachowski, Sz. Komendziński, K. Zaborski, P. Sciurkowski, J. Krok- Adamski, F. Grzelka. Po przerwie zagrali także; O. Szybiak, M. Kępski, Sz. Rudziński, N. Biliński, M. Budaj, D. Kwaschnik, B.Jaworski.

Juniorzy

Następny mecz

Ostatni Mecz

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem