Cenny remis z liderem

W dniu 07.04.2018 drużyna Błękitnych występująca w CLJ udała się na trudny mecz do Poznania z dotychczasowym liderem grupy Wartą Poznań. 

Nasi zawodnicy na boisku przeciwnika od początku spotkania podjęli walkę. W pierwszej wyrównanej połowie meczu nasz zespół mógł prowadzić po strzale w poprzeczkę P. Sciurkowskiego. W drugiej części spotkania optyczną przewagę uzyskała drużyna Warty, co nie przeszkodziło naszym zawodnikom stworzyć dwóch doskonałych sytuacji na zdobycie bramki. Na 15 minut przed zakończeniem spotkania w roli głównej wystąpił nasz bramkarz D. Witkowski, który obronił rzut karny podyktowany przez sędziego dla drużyny Warty Poznań.

Cenny punkt wywalczony przez naszych zawodników na boisku lidera cieszy i wyzwala pozytywną energię przed kolejnymi trudnymi spotkaniami z Arką Gdynia oraz Lechem Poznań.

Skład drużyny w meczu z Wartą: D. Witkowski, P. Ziopaja, Sz. Komendziński, B. Wylegała, J. Krok- Adamski, M. Brzeziecki, F. Grzelka, P. Ściurkowski, K. Milachowski, H. Sochalski, D. Forszpaniak,  po przerwie wystąpili; J. Fatyga, J. Bigos, K. Zaborski, B. Jaworski, N. Biliński, M. Kępski.   

Juniorzy

Następny mecz

Ostatni Mecz

Wspieraj Nas!

herbJeśli prowadzisz dobrze prosperującą działalność i chciałbyś promować swoją firmę poprzez sport, dołącz do grona wspierających Błękitnych Wronki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem