Poznaliśmy wstępny terminarz Centralnej Ligi Juniorów do lat 17. Na początek rozgrywek Błękitnych czeka wyjazd do Szczecina, gdzie zmierzą się z trzecia drużyną rundy jesiennej Pogonią. Start rozgrywek zaplanowano na drugi weekend marca.

Świetne wiadomości napłynęły w niedzielne popołudnie 26 listopada z Bydgoszczy. Zespół Juniorów Młodszych „ Błękitnych” Wronki pokonał w meczu rewanżowym drużynę Chemika Bydgoszcz 2:1 po bramkach Kacpra Zaborskiego i Nikodema Bilińskiego.

            W dniu 22 listopada 2017 roku przed meczem barażowym Juniorów Młodszych „Błękitni” Wronki – „Chemik” Bydgoszcz członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Szamotułach Pan Kazimierz Michalak wręczył kapitanowi drużyny 10 piłek. Jest to podarunek Starostwa za zdobycie tytułu Mistrza Wielkopolski przez drużynę Juniorów Młodszych. 

Zespół Juniorów Młodszych „ Błękitnych” Wronki  zwyciężył 3:0 w rewanżowym meczu barażowym rozegranym w dniu 12 listopada na boisku w Ostrowie Wlkp. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kacper Zaborski, Dawid Forszpaniak i Patryk Ściurkowski. Przypomnijmy, iż w pierwszym meczu rozegranym 05 listopada również zwyciężył nasz zespół po bramce Kacpra Zaborskiego. Tym samym drużyna Błękitnych okazała się najlepszym zespołem w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych w Wielkopolsce.


02 listopada 2017 roku ( Dzień Zadusznych) okazał się bardzo szczęśliwy dla zawodników drużyny Juniora Młodszego „Błękitnych” Wronki. Właśnie tego dnia w ostatnim meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych nasi zawodnicy pokonali 1:0 drużynę Kotwicy Kórnik i tym samym przypieczętowali zwycięstwo w całej rundzie jesiennej WLJM w grupie drugiej.

W miniony wtorek juniorzy młodsi rozegrali drugie spotkanie z zespołem Polonii Środa Wlkp. Również i tym razem lepsi okazali się Nasi zawodnicy..Po bramce Adriana Ratajczyka na samym początku meczu Błękitni wygrali 1-0.

W minioną środę juniorzy młodsi pokonali na wyjeździe rówieśników ze Środy Wielkopolskiej. Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy (0-1), Błękitni pokazali charakter i zwyciężyli 3-1.

W czwartek  drużyna juniorów młodszych zmierzyła się z Nielbą Wągrowiec, niestety Nasi zawodnicy doznali pierwszej porażki w rundzie wiosennej (0-2). Pełna rehabilitacja nastąpiła w niedzielę (14.05) kiedy to młodzież Błękitnych, 18 - 0 rozbiła Leśnika Margonin.

Dwa spotkania juniorów młodszych w WLJM zakończyły się dwoma zwycięstwami. Najpierw Błękitni pokonali na wyjeździe Jarotę Jarocin 4-0, a w minioną sobotę przywieźli trzy oczka z Szamotuł gdzie pewnie pokonali miejscowe FA 3-0.

Juniorzy

Następny mecz

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem