Kolejka 30.

OTPS WinogradySparta Szamotuły
Noteć CzarnkówWiara Lecha Poznań
Concordia Murowana GoślinaLeśnik Margonin
Błękitni Wronki
25 czerwca, 16:00, Popowo
AP Reissa Poznań
Lubuszanin TrzciankaPrzemysław Poznań
Pogoń ŁobżenicaWełna Skoki
Sparta ObornikiKorona Stróżewo
Polonia ChodzieżZamek Gołańcz

Kolejka 29.

Polonia ChodzieżKorona Stróżewo
Concordia Murowana GoślinaWiara Lecha Poznań
Zamek GołańczOTPS Winogrady
Wełna SkokiSparta Oborniki
Przemysław PoznańPogoń Łobżenica
AP Reissa PoznańLubuszanin Trzcianka
Leśnik Margonin
18 czerwca
Błękitni Wronki
Sparta SzamotułyNoteć Czarnków

Kolejka 28.

OTPS WinogradyNoteć Czarnków
Concordia Murowana GoślinaSparta Szamotuły
Błękitni Wronki
11 czerwca, Popowo
Wiara Lecha Poznań
Lubuszanin TrzciankaLeśnik Margonin
Pogoń ŁobżenicaAP Reissa Poznań
Sparta ObornikiPrzemysław Poznań
Polonia ChodzieżWełna Skoki
Zamek GołańczKorona Stróżewo

Kolejka 27.

Korona StróżewoOTPS Winogrady
Wełna SkokiZamek Gołańcz
Przemysław PoznańPolonia Chodzież
AP Reissa PoznańSparta Oborniki
Leśnik MargoninPogoń Łobżenica
Wiara Lecha PoznańLubuszanin Trzcianka
Sparta Szamotuły
4 czerwca, 16:00
Błękitni Wronki
Noteć CzarnkówConcordia Murowana Goślina

Kolejka 26.

OTPS WinogradyConcordia Murowana Goślina
Błękitni Wronki
28 maja, Popowo
Noteć Czarnków
Lubuszanin TrzciankaSparta Szamotuły
Pogoń ŁobżenicaWiara Lecha Poznań
Sparta ObornikiLeśnik Margonin
Polonia ChodzieżAP Reissa Poznań
Zamek GołańczPrzemysław Poznań
Korona StróżewoWełna Skoki

Kolejka 25.

Wełna SkokiOTPS Winogrady
Przemysław PoznańKorona Stróżewo
AP Reissa PoznańZamek Gołańcz
Leśnik MargoninPolonia Chodzież
Wiara Lecha PoznańSparta Oborniki
Sparta SzamotułyPogoń Łobżenica
Noteć CzarnkówLubuszanin Trzcianka
Concordia Murowana Goślina
21 maja, 14:00
Błękitni Wronki

Kolejka 24.

OTPS Winogrady2-2Błękitni Wronki
Lubuszanin Trzcianka3-1Concordia Murowana Goślina
Pogoń Łobżenica1-1Noteć Czarnków
Sparta Oborniki4-1Sparta Szamotuły
Polonia Chodzież0-1Wiara Lecha Poznań
Zamek Gołańcz6-4Leśnik Margonin
Korona Stróżewo3-4AP Reissa Poznań
Wełna Skoki5-4Przemysław Poznań

Kolejka 23.

Przemysław Poznań3-3OTPS Winogrady
AP Reissa Poznań2-1Wełna Skoki
Leśnik Margonin1-2Korona Stróżewo
Wiara Lecha Poznań5-1Zamek Gołańcz
Sparta Szamotuły0-8Polonia Chodzież
Noteć Czarnków2-0Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina1-1Pogoń Łobżenica
Błękitni Wronki0-4Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 22.

OTPS Winogrady1-6Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Łobżenica2-1Błękitni Wronki
Sparta Oborniki0-0Concordia Murowana Goślina
Polonia Chodzież1-1Noteć Czarnków
Zamek Gołańcz2-0Sparta Szamotuły
Korona Stróżewo3-2Wiara Lecha Poznań
Wełna Skoki3-3Leśnik Margonin
Przemysław Poznań1-3AP Reissa Poznań

Kolejka 21.

AP Reissa Poznań5-1OTPS Winogrady
Leśnik Margonin0-0Przemysław Poznań
Wiara Lecha Poznań4-0Wełna Skoki
Sparta Szamotuły4-1Korona Stróżewo
Noteć Czarnków2-1Zamek Gołańcz
Concordia Murowana Goślina0-3Polonia Chodzież
Błękitni Wronki2-3Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka2-2Pogoń Łobżenica

Kolejka 20.

Concordia Murowana Goślina2-0Zamek Gołańcz
OTPS Winogrady0-2Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki3-5Lubuszanin Trzcianka
Polonia Chodzież1-0Błękitni Wronki
Korona Stróżewo1-1Noteć Czarnków
Wełna Skoki7-0Sparta Szamotuły
Przemysław Poznań1-1Wiara Lecha Poznań
AP Reissa Poznań0-0Leśnik Margonin

Kolejka 19.

Leśnik Margonin4-0OTPS Winogrady
Wiara Lecha Poznań2-0AP Reissa Poznań
Sparta Szamotuły3-1Przemysław Poznań
Noteć Czarnków5-0Wełna Skoki
Concordia Murowana Goślina1-1Korona Stróżewo
Błękitni Wronki1-1Zamek Gołańcz
Lubuszanin Trzcianka0-3Polonia Chodzież
Pogoń Łobżenica5-0Sparta Oborniki

Kolejka 18.

Wiara Lecha Poznań4-3Leśnik Margonin
OTPS Winogrady0-2Sparta Oborniki
Polonia Chodzież0-2Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz5-2Lubuszanin Trzcianka
Korona Stróżewo0-1Błękitni Wronki
Wełna Skoki5-0Concordia Murowana Goślina
Przemysław Poznań1-2Noteć Czarnków
AP Reissa Poznań7-0Sparta Szamotuły

Kolejka 17.

Przemysław Poznań4-1Concordia Murowana Goślina
Wiara Lecha Poznań4-0OTPS Winogrady
Sparta Szamotuły0-0Leśnik Margonin
Noteć Czarnków0-1AP Reissa Poznań
Błękitni Wronki2-3Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka2-2Korona Stróżewo
Pogoń Łobżenica2-3Zamek Gołańcz
Sparta Oborniki1-1Polonia Chodzież

Kolejka 16.

OTPS Winogrady2-0Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz1-2Sparta Oborniki
Korona Stróżewo0-3Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki2-2Lubuszanin Trzcianka
Przemysław Poznań3-0
(walkower, na boisku 3-1)
Błękitni Wronki
AP Reissa Poznań3-0Concordia Murowana Goślina
Leśnik Margonin0-4Noteć Czarnków
Wiara Lecha Poznań4-0Sparta Szamotuły

Kolejka 15.

Sparta Szamotuły2-2OTPS Winogrady
Wiara Lecha Poznań0-7Noteć Czarnków
Leśnik Margonin2-0Concordia Murowana Goślina
AP Reissa Poznań3-1Błękitni Wronki
Przemysław Poznań3-4Lubuszanin Trzcianka
Wełna Skoki2-3Pogoń Łobżenica
Korona Stróżewo3-1Sparta Oborniki
Zamek Gołańcz2-0Polonia Chodzież

Kolejka 14.

OTPS Winogrady1-3Zamek Gołańcz
Sparta Oborniki3-2Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica7-1Przemysław Poznań
Lubuszanin Trzcianka2-0AP Reissa Poznań
Błękitni Wronki1-1Leśnik Margonin
Noteć Czarnków9-1Sparta Szamotuły
Korona Stróżewo1-2Polonia Chodzież
Wiara Lecha Poznań3-1Concordia Murowana Goślina

Kolejka 13.

Noteć Czarnków9-2OTPS Winogrady
Sparta Szamotuły0-3Concordia Murowana Goślina
Wiara Lecha Poznań3-4Błękitni Wronki
Leśnik Margonin0-4Lubuszanin Trzcianka
AP Reissa Poznań5-1Pogoń Łobżenica
Przemysław Poznań2-3Sparta Oborniki
Wełna Skoki2-4Polonia Chodzież
Korona Stróżewo2-4Zamek Gołańcz

Kolejka 12.

OTPS Winogrady1-0Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz5-3Wełna Skoki
Polonia Chodzież4-2Przemysław Poznań
Sparta Oborniki2-1AP Reissa Poznań
Pogoń Łobżenica2-2Leśnik Margonin
Lubuszanin Trzcianka2-2Wiara Lecha Poznań
Błękitni Wronki2-1Sparta Szamotuły
Concordia Murowana Goślina1-7Noteć Czarnków

Kolejka 11.

Concordia Murowana Goślina0-1OTPS Winogrady
Noteć Czarnków5-0Błękitni Wronki
Sparta Szamotuły0-3Lubuszanin Trzcianka
Wiara Lecha Poznań8-3Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin2-0Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań3-2Polonia Chodzież
Przemysław Poznań3-1Zamek Gołańcz
Wełna Skoki2-1Korona Stróżewo

Kolejka 10.

OTPS Winogrady2-1Wełna Skoki
Korona Stróżewo2-6Przemysław Poznań
Zamek Gołańcz4-1AP Reissa Poznań
Polonia Chodzież2-0Leśnik Margonin
Sparta Oborniki2-3Wiara Lecha Poznań
Pogoń Łobżenica12-4Sparta Szamotuły
Lubuszanin Trzcianka1-2Noteć Czarnków
Błękitni Wronki1-3Concordia Murowana Goślina

Kolejka 9.

Błękitni Wronki2-0OTPS Winogrady
Concordia Murowana Goślina2-1Lubuszanin Trzcianka
Noteć Czarnków3-3Pogoń Łobżenica
Sparta Szamotuły0-7Sparta Oborniki
Wiara Lecha Poznań3-1Polonia Chodzież
Leśnik Margonin2-6Zamek Gołańcz
AP Reissa Poznań1-3Korona Stróżewo
Przemysław Poznań1-2Wełna Skoki

Kolejka 8.

OTPS Winogrady3-1Przemysław Poznań
Wełna Skoki1-2AP Reissa Poznań
Korona Stróżewo1-2Leśnik Margonin
Zamek Gołańcz1-2Wiara Lecha Poznań
Polonia Chodzież1-1Sparta Szamotuły
Sparta Oborniki1-4Noteć Czarnków
Pogoń Łobżenica1-1Concordia Murowana Goślina
Lubuszanin Trzcianka1-1Błękitni Wronki

Kolejka 7.

Lubuszanin Trzcianka5-2OTPS Winogrady
Błękitni Wronki4-1Pogoń Łobżenica
Concordia Murowana Goślina1-0Sparta Oborniki
Noteć Czarnków3-0Polonia Chodzież
Sparta Szamotuły2-7Zamek Gołańcz
Wiara Lecha Poznań3-1Korona Stróżewo
Leśnik Margonin2-2Wełna Skoki
AP Reissa Poznań0-1Przemysław Poznań

Kolejka 6.

OTPS Winogrady1-3AP Reissa Poznań
Przemysław Poznań5-0Leśnik Margonin
Wełna Skoki0-5Wiara Lecha Poznań
Korona Stróżewo0-2Sparta Szamotuły
Zamek Gołańcz1-2Noteć Czarnków
Polonia Chodzież7-0Concordia Murowana Goślina
Sparta Oborniki1-2Błękitni Wronki
Pogoń Łobżenica3-3Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 5.

Pogoń Łobżenica5-1OTPS Winogrady
Lubuszanin Trzcianka6-1Sparta Oborniki
Błękitni Wronki1-3Polonia Chodzież
Noteć Czarnków3-3Korona Stróżewo
Sparta Szamotuły1-8Wełna Skoki
Wiara Lecha Poznań5-2Przemysław Poznań
Leśnik Margonin0-1AP Reissa Poznań
Zamek Gołańcz2-0Concordia Murowana Goślina

Kolejka 4.

OTPS Winogrady1-2Leśnik Margonin
AP Reissa Poznań4-2Wiara Lecha Poznań
Przemysław Poznań4-3Sparta Szamotuły
Wełna Skoki0-2Noteć Czarnków
Korona Stróżewo0-0Concordia Murowana Goślina
Zamek Gołańcz5-1Błękitni Wronki
Polonia Chodzież0-2Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki1-5Pogoń Łobżenica

Kolejka 3.

Sparta Oborniki4-0OTPS Winogrady
Pogoń Łobżenica2-1Polonia Chodzież
Lubuszanin Trzcianka2-4Zamek Gołańcz
Błękitni Wronki0-3Korona Stróżewo
Concordia Murowana Goślina3-1Wełna Skoki
Noteć Czarnków3-0Przemysław Poznań
Sparta Szamotuły1-4AP Reissa Poznań
Leśnik Margonin1-1Wiara Lecha Poznań

Kolejka 2.

OTPS Winogrady1-3Wiara Lecha Poznań
Leśnik Margonin2-2Sparta Szamotuły
AP Reissa Poznań2-4Noteć Czarnków
Wełna Skoki1-1Błękitni Wronki
Korona Stróżewo5-3Lubuszanin Trzcianka
Zamek Gołańcz5-1Pogoń Łobżenica
Polonia Chodzież0-0Sparta Oborniki
Concordia Murowana Goślina2-2Przemysław Poznań

Kolejka 1.

Polonia Chodzież2-1OTPS Winogrady
Sparta Oborniki2-2Zamek Gołańcz
Pogoń Łobżenica5-1Korona Stróżewo
Lubuszanin Trzcianka2-1Wełna Skoki
Błękitni Wronki2-0Przemysław Poznań
Concordia Murowana Goślina0-0AP Reissa Poznań
Noteć Czarnków4-0Leśnik Margonin
Sparta Szamotuły0-7Wiara Lecha Poznań